Ρουμανικη σομπα πελλετ απο Leroy

Περισσότερα
6 Χρόνια 6 Μήνες πριν #160262 από Γιωργος Αλεξανδροπουλος
Καλησπερα. Οταν μπαινω στο stove parameters αυτο που μου λεει ειναι ποσο τις εκατο θελω να γεμισει με πελλετ. Δε μου εχει κατι για ωρες.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 6 Μήνες πριν #160278 από straiger
Απαντήθηκε από straiger στο θέμα Ρουμανικη σομπα πελλετ απο Leroy
καλήμερα κανε αυτο που λέει παρακάτω και βρες το νούμερο 45 είναι αυτο που θέλεις

8.7 ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ
Για να αλλάξετε ή να διαβάσετε τις παραμέτρους, πατήστε τα κουμπιά SET και PROG- μέχρι να εμφανιστεί το μήνυμα STOVE PARAMETERS στην οθόνη. Πατώντας το κουμπί SET εισέρχεστε στο υπομενού που σας επιτρέπει να επιλέξετε την παράμετρο με τα κουμπιά PROG+ και PROG- και να την τροποποιήσετε με τα κουμπιά TEMP+ και TEMP-. Πατήστε SET για να αποθηκεύσετε τις τροποποιημένες τιμές στην κάρτα. Πατήστε ON/OFF για να βγείτε από το μενού.
Για να μεταφορτώσετε τη βάση δεδομένων απαιτείται να εισέλθετε στο προβλεπόμενο μενού με τα κουμπιά ON/OFF και TEMP-. Αλλάξτε τη βάση δεδομένων με τα κουμπιά TEMP+ και TEMP- keys και μεταφορτώστε τη σχετική βάση δεδομένων, πατώντας το κουμπί SET.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 6 Μήνες πριν #160279 από Γιωργος Αλεξανδροπουλος
Καλημερα. Ωραιος σε ευχαριστω πολυ. Θες να μου πεις και κανα δυο αλλα πραγματα που πρεπει να ξερω για τη σομπα μιας και τη ξερεις. Τι σερβις της κανεις; Εχεις αλλαξει αντισταση ποτε;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 6 Μήνες πριν #160312 από straiger
Απαντήθηκε από straiger στο θέμα Ρουμανικη σομπα πελλετ απο Leroy
καλησπέρα φίλε Γιώργο ,αυτή είναι η 4 χρονιά που θα περάσω με αυτή την σόμπα, μέχρι τώρα όλα πήγαν καλά, μου ζεσταίνει με τον καλύτερο τρόπο τον χώρο μου και γενικά είμαι πολύ ευχαριστημενος ,Την είχα πάρει από το leroy. γενικά μέχρι σήμερα άλλαξα μόνο το μοτέρ καυσαερίων όχι γιατί είχε πρόβλημα άλλα γιατί ενοχλούσε τον από πάνω μου τα βράδια (ξέρω ,τι να πεις, άμα μλεξεις ).Όσο άφορα τα σέρβις τα κάνω μόνος μου μια φορά κάθε αυγουστο την ανοίγω και την καθαρίζω παντού ,ενώ μια φορά τον μήνα κατά την χειμερινή περίοδο καθαρίζω τα μπουριά (έχω πολύ εύκολη πρόσβαση )Μενω έξω απο την θεσσαλονικη και στα πολλά κρύα που έκανε τον προηγούμενό χειμώνα ήμασταν μια χαρά .Αν χρειαστείς κάτι πες μου ,Καλές καύσεις να έχεις και καλό χειμώνα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 6 Μήνες πριν #160315 από Γιωργος Αλεξανδροπουλος
Να εισαι καλα straiger. Εγω μενω Ευβοια και ειπα να ασχοληθω και εγω με πελλετ. Μου εκανε μεγαλη εντυπωση που μου ζητησαν 100€ για ενα σερβις της σομπας και ειπα να το ψαξω αλλιως. Την ανοιξα λοιπον και τη καθαρισα μονος μου. Ηθελα να εχω αλλη μια αντισταση σε περιπτωση που με κρεμασει η υπαρχουσα αν και δουλευει απροβληματιστα μεχρι τωρα. Εχω 40m2 και τα κανει φουρνο στο πρωτο προγραμμα χωρις καμια δυσκολια

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 6 Χρόνια 6 Μήνες πριν #160316 από Γιωργος Αλεξανδροπουλος
Η αλλη απορια που εχω ειναι με αυτο. Το σωληνακι ειχε βγει και το ξαναεβαλα αλλα δε ξερω αν ειναι σωστο. Στη δικη σου σομπα ειναι ετσι;
Συνημμένα:
Last edit: 6 Χρόνια 6 Μήνες πριν by Γιωργος Αλεξανδροπουλος. Αιτία: Προσθηκη

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.071 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ