σομπα πελλετ της AMG SPA θορυβωδης κοχλιας

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #160208 από ART

dimlyk έγραψε: για να κανεις reset σημαινει οτι κατι εχεις πειραξει κι αυτα συνηθως εχουν ενα κρυφο μενου με κωδικο ...δεν μπορω να σε βοηθησω σ αυτο και γενικα δεν τα πειραζουμε χωρις λογο
ναι για αυτο ρωτησα για ρεσετ εγω βρει τον κωδικο ειναι το Α9 αλλα το θεμα ειναι οτι μου την πειραξε τεχνικος και εχω την αισθηση οτι ειχε αλλες ρυθμισεις.απο οσα ειδα και ρωτησα οταν ανοιγουμε την σομπα στο πινακα βγαζει ενα κωδικο ρυθμησεις οπως πχ 6-0-1 η bn6 και δεν ξερω πριν την πειραξει ο τεχνικος τι κωδικο εγραφε

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #160209 από ART

dimlyk έγραψε: για να κανεις reset σημαινει οτι κατι εχεις πειραξει κι αυτα συνηθως εχουν ενα κρυφο μενου με κωδικο ...δεν μπορω να σε βοηθησω σ αυτο και γενικα δεν τα πειραζουμε χωρις λογο

ναι για αυτο ρωτησα για ρεσετ εγω βρει τον κωδικο ειναι το Α9 αλλα το θεμα ειναι οτι μου την πειραξε τεχνικος και εχω την αισθηση οτι ειχε αλλες ρυθμισεις.απο οσα ειδα και ρωτησα οταν ανοιγουμε την σομπα στο πινακα βγαζει ενα κωδικο ρυθμησεις οπως πχ 6-0-1 η bn6 και δεν ξερω πριν την πειραξει ο τεχνικος τι κωδικο εγραφε

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #160220 από dimlyk
απο την στιγμη που καιει καλα και σωστα δεν σκαλιζουμε ,,,δοκιμασε μονο με κανα αλφαδι να δεις αν η σοπμα ειναι οριζοντια κι αν παταει καλα κι επισης με καποια ευκαιρια μπας κι ανακαλυψεις καμμια χαλαρη συνδεση η βιδα


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #160235 από ART

dimlyk έγραψε: απο την στιγμη που καιει καλα και σωστα δεν σκαλιζουμε ,,,δοκιμασε μονο με κανα αλφαδι να δεις αν η σοπμα ειναι οριζοντια κι αν παταει καλα κι επισης με καποια ευκαιρια μπας κι ανακαλυψεις καμμια χαλαρη συνδεση η βιδα

καλημερα...εκανα αυτο που ειπες με το αλφαδι ο θορυβος συνεχιζει να υπαρχει...θα τσεκαρω και τις βιδες.κατι δεν μου καθεται καλα σε αυτη την σομπα μετα απο 2 ωρες αναμμα νιωθω ενοχληση στο λαιμο σαν να στεγνωνει την ατμοσφαιρα κατι που δεν το ειχα με την σομπα του μοσχαλη

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.062 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ