Σόμπα πελλετ Alfa plan 9 kw

Περισσότερα
6 Χρόνια 6 Μήνες πριν #159512 από giorgos157
Σόμπα πελλετ Alfa plan 9 kw δημιουργήθηκε από giorgos157
Θελω να αγορασω αυτήν τη σόμπα πελετ για σπίτι 65 τμ.ενιαίος χώρος 35 τμ και συρόμενη πόρτα για να πας υπνοδωμάτια και μπάνιο .ξερει κάποιος αν θα με καλύψει;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #159864 από emvo87
Απαντήθηκε από emvo87 στο θέμα Σόμπα πελλετ Alfa plan 9 kw
Την εγκατέστησα πριν λίγες μέρες...Πιστεύω ότι θα μείνεις ικανοποιημένος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #159866 από kosi
Απαντήθηκε από kosi στο θέμα Σόμπα πελλετ Alfa plan 9 kw
Γιώργος157 εδώ και δυο χρονια έχω σόμπα λέβητα τις εταιρίας alfa plam.τιν como 21kw,σε εμενα δούλεψε μέχρι τώρα απροβλημάτιστα,αυτήν που λες είναι αυτή (δεν μας έβαλες καμια φωτό) ALFA PLAM Pellet 9 8.5kw,πρέπει να την έχει ένας ξάδερφος και έμεινε επίσης ευχαριστημένος,τώρα για την ενκαταστασι αν μπορείς να την βάλεις να βλέπει και τα δωμάτια θα θα τα "σεστανι" και εκείνα λίγο με διαφορα δυο βαθμούς περίπου.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #160249 από emvo87
Απαντήθηκε από emvo87 στο θέμα Re:Σόμπα πελλετ Alfa plan 9 kw

kosi έγραψε: Γιώργος157 εδώ και δυο χρονια έχω σόμπα λέβητα τις εταιρίας alfa plam.τιν como 21kw,σε εμενα δούλεψε μέχρι τώρα απροβλημάτιστα,αυτήν που λες είναι αυτή (δεν μας έβαλες καμια φωτό) ALFA PLAM Pellet 9 8.5kw,πρέπει να την έχει ένας ξάδερφος και έμεινε επίσης ευχαριστημένος,τώρα για την ενκαταστασι αν μπορείς να την βάλεις να βλέπει και τα δωμάτια θα θα τα "σεστανι" και εκείνα λίγο με διαφορα δυο βαθμούς περίπου.

Μετά από λίγες μέρες χρήσης της εν λόγω σόμπας έχω να πω ότι κάνει καλή δουλειά. Ακόμη βέβαια δεν έπιασαν τα πολλά κρύα

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.065 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ