Αεροκουρτινα σε αεροθερμη σομπα πελλετ

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #160835 από Καπετανακης
Για να δημιουργήσει την αεροκουρτινα παίρνει αέρα μέσα απο τον χώρο καύσης...Από δεξιά αριστερά και τον στελνει από της τρύπες κάτω ???
έχω εγώ κατασκευασει μια σόμπα πελλετ από την αρχή !!! και θέλω αν μπορώ να το εφαρμόσω για να μη μαυρίζει το τσάμι ..
Συνημμένα:
Last edit: 6 Χρόνια 4 Μήνες πριν by Καπετανακης.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #160842 από geodag
Φίλε εμένα επαίρνε από μέσα από το χώρο του σπιτιού από το χερούλι που ανοίγει... Και επειδή μαυριζε έβγαλα το υαλοκορδονο μόνο από την πάνω μεριά του τζακιού και έκανα τρύπες στην πάνω βάση που κρατάει το τζαμί και έτσι εισέρχεται ο αέρας μέσα (από το σπίτι μου) από την πάνω μεριά του τζαμιού περνάει μέσα από την βάση και βγαίνει από τις τρύπες πάω στο τζάμι....την δικιά σου την έκανες με μοτέρ να φεύγουν τα καυσαέρια εξω??

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #160890 από Καπετανακης
Ναι με μοτέρ φεύγουν τα καυσαέρια εξω . Αν ανοίξω τρύπα στην πορτα μαλων θα βγαίνουν τα καυσαέρια στο δωμάτιο και θα χαλάσει και η καύση..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #160896 από geodag
Και τρύπα στην πόρτα να ανοίξεις δεν νομίζω να βγαίνουν τα καυσαέρια στο δωμάτιο γιατί το μοτέρ καυσαερίων τα ρουφάει τα καυσαέρια και δεν θα τα αφήνει να βγαίνουν στο δωμάτιο...!! Αλλά εγω δεν συ είπα αυτό!! Εγώ σου είπα να αφαιρέσεις το υαλοκορδονο από την πάνω πλευρά μόνο απο το τζαμί που βρίσκεται στην πόρτα!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.288 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ