Αεροθερμη palazzetti

Περισσότερα
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν #158557 από ΣΤΕΡΓΙΟΥ
Αεροθερμη palazzetti δημιουργήθηκε από ΣΤΕΡΓΙΟΥ
Καλησπερα παιδια εχω ενα προβλημα με την σομπα μου....οταν ερχεται η ωρα να αναψει βγαζει στο μονιτορ την ενδειξη active alarm thermal και κλεινει ξερεις καποιος να μου πει τι πρεπει να κανω και τι συμβαινει;;;;;ευχαριστω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν #158561 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Αεροθερμη palazzetti
το μανιουαλ τι λεει ?
πιθανοτατα χρειαζεται ενα καλο καθαρισμα ισως ακομα και ο αισθητηρας θερμοκρασιας


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν #158563 από ΣΤΕΡΓΙΟΥ
Απαντήθηκε από ΣΤΕΡΓΙΟΥ στο θέμα Αεροθερμη palazzetti
Το manual δεν το εχω δε μου υο εδωσε με την αγορα αλλα οταν λες αισθητηρας θερμοκρασιας τι εννοεις;;;;χαλασε;;;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν #158564 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Αεροθερμη palazzetti
Αν σου βγαζει με αυτη την ενδειξη active alarm thermal safety και AL 7 ειναι οτι για καποιο λογο εχει ενεργοποιηθει ο θερμοστατης ασφαλειας η απο υψηλη θερμοκρασια η απο επιστροφη φλογας προς το δοχειο πελλετ.ξεβιδωνεις ενα πλαστικο καπακι του θερμοστατη εχει μεσα ενα μπουτον (συνηθως κοκκινο η μαυρο)το πατας και κανει reset το θερμοστατη.κλεισε kai janaanoije me to on/off τη σομπα και δες το αν το ξανακανει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν #158595 από ΣΤΕΡΓΙΟΥ
Απαντήθηκε από ΣΤΕΡΓΙΟΥ στο θέμα Αεροθερμη palazzetti
Καλησπερα και παλι ...η ενδειξη που βγαζει ειναι μονο active alarma thermal τιποτα αλλο...παρ ολα αυτα ξεβιδωσα οτι βρηκα απο πισω αλλα δεν υπαρχει κανενα μπουτον περα απο αυτο του κλεισιματος της σομπας....στο θερμοστατη εχει μονο ενα καλωδιο τιποτα αλλο...αν υπαρχει καμια αλλη ιδεα.....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν #158597 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Αεροθερμη palazzetti
Καπως ετσι ειναι www.euroclimahellas.gr/productdetails.as...67-852d-459355552d56 λυνεις το καπακι μαυρο και πατας το πυρακι μπουτον. κοιτα μηπως εχει ξεκουμπωθει καποιο καλωδιο απο αισθητηρες θερμοστατες και στις φισες στην πλακετα.ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΟ ΤΟ ΡΕΥΜΑ ΚΑΙ ΒΓΑΛΜΕΝΟ ΤΟ ΦΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΠΡΙΖΑ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.069 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ