Αγορά αεροθερμη σομπα Πελλέτ goodfire cristal 8kw

Περισσότερα
6 Χρόνια 9 Μήνες πριν #159159 από geodag
Τα δικά μου μάλλον δεν είναι μπρουτζινα αλλά ορυχαλκινα από ότι μου Είπε κ ένας υδραυλικός που του τα πήγα μπας κ είχε... Αν. Βάλω μπρουτζινα θα Έχω πρόβλημα?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 9 Μήνες πριν #159160 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Δεν το γνωριζω .τα δικα μου και καποια αλλα που εχω δει και εχω αλλαξει ειναι μπρουτζινα.συνηθως χρησιμοποιουν μπρουτζινα τωρα η δικια σου να εχει αλλα!!!!!!δεν το ξερω.οτι αλλο θες απο αυριο .καλο βραδυ
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": geodag

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 9 Μήνες πριν #159161 από geodag

ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ έγραψε: Δεν το γνωριζω .τα δικα μου και καποια αλλα που εχω δει και εχω αλλαξει ειναι μπρουτζινα.συνηθως χρησιμοποιουν μπρουτζινα τωρα η δικια σου να εχει αλλα!!!!!!δεν το ξερω.οτι αλλο θες απο αυριο .καλο βραδυ

Οκ αδερφέ καλό βράδυ θα ενημερώσω όταν Έχω νέα... Αν έχεις κανέναν άλλο για κουζινετα πολύ ευχαρίστως γιατί είναι και από Έβρο και εδώ πάνω δύσκολα βρίσκεις και με παραγγελία πολύ φοβάμαι πως δεν θα είναι ίδια!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 9 Μήνες πριν #159162 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Καλημερα.μιλα με τον Αντωνη στη Θεσ/νικη μπορει να τη ξερει η να του στειλεις φωτο και διαστασεις να το δει.ρωτησε και σε ενα μηχανουργειο εκει ποσα θα σου παρει να τα φτιαξει!!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 9 Μήνες πριν #159166 από geodag
Κώστα πήρα σε αυτόν στην θεσ.νίκη και μου είπες ότι αυτοί μόνο ένα έχουν του οποίου οι διαστάσεις του δεν μου κάνουν...βέβαια δεν μίλησα με τον Αντώνη θα κανα πάρω πάλι τώρα το απόγευμα να μιλήσω μαζί του....πήγα σε μηχανουργειο μου είπαν δύσκολο να φτιάξουν γιατί είναι πολύ λεπτό(περίπου 1mm) πήρα και σε κανα 2 από το ίντερνετ και ρωτήσα αλλά δεν είχαν... Αν ξερει κάποιος παιδιά κανα μαγαζί που να έχει κουζίνετα από κοχλια πελλετ σε στείλει η ανταλλακτικά για την σόμπα μου.. Ευχαριστώ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.075 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ