Πρόβλημα κοχλια

Περισσότερα
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν #158670 από xsaviola28
Απαντήθηκε από xsaviola28 στο θέμα Πρόβλημα κοχλια
Επανέρχομαι με τα νεότερα , παρήγγειλα την πλακέτα καθώς όπως είπα η σόμπα είναι μακριά για δοκιμές και για να υπάρχει καβάτζα και μια πλακέτα με τη λογική ότι πολύ πιθανά η παλιά επισκευάζεται.Αλλάζω την πλακέτα η σόμπα δεν ανάβει καν απλά αναβοσβήνει το display .Λέω κάτι βλακεία θα έχω κάνει κοιτάζω πάλι τα καλώδια , τα είχα σημειώσει με ταινία πρίν τα βγάλω όλα σωστά .Βάζω την παλιά πλακέτα ανοίγει κανονικά η σόμπα παίρνω τηλέφωνο στο Βόλο μου λένε για την καλωδιοταινία η για την πλεξούδα των καλωδίων ,μα λέω η παλιά πλακέτα γιατί δουλεύει? Μετά από πολλές συζητήσεις καταλήγουμε στο ότι πιθανόν να έχει θέμα η πλακέτα και να τη στείλω πίσω . βάζω την παλιά και η σόμπα δουλεύει 3 μέρες κανονικά και χωρίς το πρόβλημα του κοχλία !!! Στέλνω την πλακέτα τη καινούρια πίσω για έλεγχο και μου λένε ότι δεν έχει κάποιο πρόβλημα και είναι μια χαρά λέω ρε παιδιά σε εμένα δεν ανοίγει καν η σόμπα δεν είχα καμία όρεξη να στέλνω πλακέτες πίσω και να πληρώνω , συνολικά η πλακέτα μέχρι τώρα έχει στοιχίσει 97 ευρώ!!!! 75 ευρώ η πλακέτα 5 έξοδα αποστολής 5 αντικαταβολή και 12 να τη στείλω πίσω , Μου λένε η πλακέτα είναι μια χαρά και ότι κάποιο καλώδιο φταίει , μα λέω αν φταίει κάποιο καλώδιο δε θα δούλευε ούτε η παλιά...με τα πολλά θα μου στείλουν άλλη πλακέτα ελπίζω χωρίς έξοδα αποστολής την οποία θα δοκιμάσω όταν ξαναπάω σε κανά 2 μήνες .Τι λέτε εσείς για όλα αυτά ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν #158671 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Πρόβλημα κοχλια
Γνωμη μου ειναι η βρισκεις απο εκει τεχνικο και τα ελενχει ολα η φορτωνεις τη σομπα και τη πας η απο εκει που την πηρες η στην εταιρια στο ΒΟΛΟ να την ελενξουν.και αν δεν ειναι πλακετα και ειναι ενα κομμενο καλωδιο η κατι αλλο εκτος πλακετας θα πληρωνεις πλακετες μεταφορικα και δεν θα εχει γινει?Αλοιμονο αν ολοκληρα Γιαννενα με 9-10 μηνες κρυο και χειμωνα και σιγουρα ενα σορο πελετοσομπες να μην υπαρχουν τεχνικοι!!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 11 Μήνες πριν #159030 από blionasbros
Απαντήθηκε από blionasbros στο θέμα Πρόβλημα κοχλια
an thes pes mou pio xiristirio tou moscali exeis , to enjoy life? i to paliotero apla ksekiname apo eki.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.057 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ