Anna Kalor 16KW

Περισσότερα
7 Χρόνια 4 Μήνες πριν #155361 από giorgosger
Anna Kalor 16KW δημιουργήθηκε από giorgosger
Γεια σε ολουσ, είμαι καινουργιο μελοσ στο forum και θα ηθελα να ρωτησω αν καποιοσ από τα παιδια εδώ γνωριζει που μπορω να βρω τους κωδικουσ των menu για την παραπανω σομπα που αναφερω στον τιτλο του θεματοσ.(ANNΑ KALOR 16KW). Το πρόβλημα μου είναι το εξησ, εχω την σομπα εδώ κι ένα χρονο κοντα και είμαι πολύ ευχαριστημενοσ από την αποδοση της, αλλα κάθε μερα που την καθαριζω βλεπω ότι ολη η σταχτη μενει στο ποτηρακι καυσησ και όχι στο δοχειο σταχτησ που είναι ακριβωσ από κατω, μηπωσ υπαρχει καποιοσ τροποσ να δωσω περισσοτερο αερα στο ποτηρακι καυσησ ώστε να καθαριζει καλυτερα και να μην μου μαυριζει και το τζαμι της πορτασ τοσο πολύ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 4 Μήνες πριν #155369 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Anna Kalor 16KW
Κοιτα αν μπαινει με αυτο το τροπο .πατας set και πας ut04 κωδικός Α9. Αν μπεις ετσι μεσα οτι αλλάζεις το γράφεις.αν δεν μπεις μετά τις 10:30 που θα πάω σπίτι να δοκιμάσεις κάτι άλλο.βαλε μια φωτό το πάνελ και γράψε ένα εμαιλ να δούμε πως θα σε βοηθήσουμε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 7 Χρόνια 4 Μήνες πριν #155371 από dimitris11
Απαντήθηκε από dimitris11 στο θέμα Anna Kalor 16KW
Την καθαρισες καλα πριν την αναψεις φετος(τουμπα,ανεμηστηρα καυσαερίων);
Last edit: 7 Χρόνια 4 Μήνες πριν by dimitris11.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 4 Μήνες πριν #155372 από giorgosger
Απαντήθηκε από giorgosger στο θέμα Anna Kalor 16KW
Δημητρη όχι δεν την εχω καθαρισει εσωτερικα, γιατι εχει δουλεψει 2 1/2 μηνεσ μονο από την προηγουμενη σεζον και σκεφτομουν να δουλεψει και φετοσ και να την καθαριζα τον μαρτιο του ερχομενου ετουσ, αλλα το πρόβλημα που δεν πεφτει η σταχτη από το ποτηρακι καυσησ στο δοχειο από κατω το εχει από την αρχη που την αγορασα και το κανει με ολεσ τις μαρκεσ πελλετ που εχω δοκιμασει, και κατεληξα τελικα σε ένα καλο αυστριακο οπου κανει την λιγοτερη σταχτη και την λιγοτερη μαυριλα στο τζαμι της πορτασ....Ανεβαζω φωτο το συντομοτερο παιδια!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 7 Χρόνια 4 Μήνες πριν #155376 από PAPADAKIS
Απαντήθηκε από PAPADAKIS στο θέμα Anna Kalor 16KW
Κώστα αν όντως έχει micronova , οδήγησε τον να βρει τον κωδικό γιά να πάει και να αυξήσει τον χρόνο τελικού-αρχικού καθαρισμού στο δοχείο καύσης.
Last edit: 7 Χρόνια 4 Μήνες πριν by PAPADAKIS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 4 Μήνες πριν #155379 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Anna Kalor 16KW
Ναι Μιχάλη οκ.φιλε αν δεν μπεις με το πιο πάνω πάρε με τηλ στο 6942065727 να σου πω .πιθανον ειναι μικρόνοβα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.074 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ