eva calor rita 8.8kw

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #158389 από georgegk
Απαντήθηκε από georgegk στο θέμα eva calor rita 8.8kw
ναι αυτα 2 θα πειραξω λιγακι. (ο κυκλος ειναι ανα 35 λεπτα και ο καθαρισμος 60'')
αερα εχω εισαγωγη απο εξω, αλλα ακουω εσας να λετε συνεχεια "δωσε παραπανω αερα"
ποια παραμετρος ειναι αυτη???

-οτι αλλαζω το κανω με σβηστη τη σομπα???

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #158390 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα eva calor rita 8.8kw
Ολοι σου λεμε για τον αερα διοτι δεν ξερουμε εαν η σομπα σου εχει μοτερ στην καυση!!!!!!!!!!!!!αφου περνεις αερα απο εξω κανε αυτα με τους καθαρισμους και δες και την παραμετρο n-9-6-29 ειναι οι στροφες του μοτερ καυσαεριων κατα τον καθαρισμο ειναι 2600-2800?αν οχι βαλτες σε αυτα τα πλαισια.και μια διορθωση στα προηγουμενα ποστ που σου ειπα(δεν γραφονται ολα εδω και γι αυτο σου λεω να με παρεις τηλ να τα δουμε εν ενα :evil: )το n-9-6-03==διαστημα καθαρισμων και το n-9-6-12==διαρκεια καθαρισμων.και με αναμενη τη σομπα να κανεις αλλαγες δεν εχει θεμα.βαλε το κυκλο στα 25 λεπτα να ερχεται πιο γρηγορα και τα 60 δευτερολεπτα βαλε αλλα 20 παραπανω η αστα 60 οπως ειναι.και δες το
Last edit: 7 Χρόνια 2 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #158391 από georgegk
Απαντήθηκε από georgegk στο θέμα eva calor rita 8.8kw
καταλαβα κωστα, μην μου νευριαζεις :P .
δεν θελω να σε ενοχλω με τηλεφωνα, ηδη μου εχεις πει παρα πολλα...
οι στροφες απο οτι ειδα κατα τον καθαρισμο ειναι 2500 θα το δω παλι το βραδακυ.
ολα τα αλλα κατανοητα παντως. Ευχαριστω.

Δεν ειναι οτι δεν δουλευει καλα η σομπα, απλα θελω να ξερω οτι περισσοτερο μπορω ωστε να λυνω αμεσα τα προβληματα που θα μου βγουν.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #158392 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα eva calor rita 8.8kw
Δεν νευριαζω αλοιμονο οτι γνωριζω τα λεω σε ολους καθως και εγω ΜΑΘΑΙΝΩ!!!!!!!!εγω εγραψα το τηλεφωνο μου δημοσια δεν υπαρχει θεμα ενοχλησης!απλα με το γραψε γραψε εδω ξεχνας καμια φορα οπως πριν με τις 2 παραμετρους.αν διαβασεις καλα το μενου που βρηκες εδω με τις επεξηγησεις στα ελληνικα θα μαθεις πολλα και τι κανει το καθενα και για ποιο λογο,οτι θα αλλαζεις θα το γραφεις πριν.καλο ειναι αυτο που θες να κανεις με ενα μενου των ρυθμισεων σου διοτι εχουν πολλοι ιδια σομπα!!!!!!!αν οι στροφες περνουν κι αλλο βαλτες φουλ π.χ.2800.οτι θες πες μου να σε βοηθησω το ιδιο κοντρολερ micronova και μανιουαλ φοραει και ο δικος μου λεβητας.να θυμασαι καλοι καθαρισμοι καμιναδας χωρου καυσης διαφραγμα τουμπο και καθε 1-2 χρονια καθαρισμο(λυσιμο καθαρισμα)μοτερ καυσαεριων===καλη και απροβληματιστη καυση!!!!!εδω ειμαστε οτι θες
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": georgegk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #158398 από georgegk
Απαντήθηκε από georgegk στο θέμα eva calor rita 8.8kw

Συνημμένο αρχείο:

Όνομα Αρχείου: evacalorri...ings.pdf
Μέγεθος αρχείου:62 KB


Εφτιαξα ενα ευκολοδιαβαστο αρχειακι σε word για το μενου τεχνικων της σομπας μου.
Το εκανα για να εχω συμμαζεμενες οποιες αλλαγες κανω στις τιμες.
Ισως το χρειαστει και καποιος αλλος.
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #158400 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα eva calor rita 8.8kw
Το n-7-8-PR08 cleaning speed ειναι με ποσες στροφες θα εχει το μοτερ καυσαεριων οταν κανει το καθαρισμο .το βλεπω 2500 βαλε το ανωτερο οριο,μια χαρα ειναι αυτο που εφτιαξες απλα εχει καποια μενου ανακατεμενα σε συγκριση με το κλασικο ενχειριδιο τις micronova αλλα κατανοητα με λιγο ψαξιμο!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.100 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ