Σομπα πελλετ αεροθερμη qlima fiorina 74s αποριες

Περισσότερα
4 Χρόνια 1 Μήνας πριν #170299 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Γραψε το εμαιλ σου αν θες

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 1 Μήνας πριν #170363 από apatci
κυριε κωστα εχω την q clima απο λερου 3 χρονια τωρα.δουλευει τελεια απλως εδο και λιγες μερες μαυριζει πολυ γρηγορα το τζαμι,περιπου σε μια ωρα λειτουργειας.θα μπορουσα να κανω καποια ρυθμιση?αυτο ειναι το email μου.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. ευχαριστω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 1 Μήνας πριν #170364 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Κανε τους καθαρισμους καμιναδα ταφ χωρος καυσης βεντιλατερ καυσαεριων(ανοιγμα καθαρισμος φτερωτης και καυκαλο) και αν συνεχιζει αλλαξε και κανενα αλλο πελλετ δες και το κορδονι τις πορτας αν σφραγιζει καλα.αν τα κανεις ολα αυτα και συνεχιζει ξαναγραψε εδω.ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΙΡΑΞΟΥΜΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΘΑΡΟΙ!!!!!!!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 1 Μήνας πριν #170401 από Anla
Κ.Κώστα αν το μνμ είναι για μένα το mail μου είναι Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 1 Μήνας πριν #170402 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 4 Εβδομάδες πριν #170404 από apatci
καλημερα κυριε Κωστα την σομπα την εχω καθαρη την ειχα λυσει ολοκληρη,και την φυσαω παντα με κοφλερ, τα μπουρια ειναι καθαρα, και το κορδονι της πορτας ειναι καλο.παρατηρω την επομενη μερα που την καθαριζω,το ποτιρακι που πεφτει μεσα το πελλετ και καιγετε να ειναι πετρομενη η σταχτη,εχω αλλαξει και πελλετ αλλα παλι τα ιδια μαυριζει γρηγορα το τζαμι.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.098 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ