Σομπα πελλετ αεροθερμη qlima fiorina 74s αποριες

Περισσότερα
1 Χρόνος 5 Μήνες πριν - 1 Χρόνος 5 Μήνες πριν #177912 από lou999
Καλησπέρα σας!θα ήθελα κι εγώ τις ρυθμίσεις αν σας ήταν εύκολο!θα με βοηθούσε πολύ!30τ.μ ενιαίος χώρος σαλόνι κουζινα,15 τμ υπνοδωμάτιο...45 τμ σύνολο...θα τοποθετηθεί σε κεντρικό σημείο μεταξύ κουζίνας σαλονιού...3ος όροφος με όροφο από επάνω και καινούρια αλουμίνια με θερμοδιακοπη και διπλά τζάμια!Αττική νότια προάστια!σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 1 Χρόνος 5 Μήνες πριν by lou999.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 5 Μήνες πριν #177960 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΑΝ ΘΕΣ ΒΡΕΣ ΜΕ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ ΕΔΩ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΟΥ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 5 Μήνες πριν #178323 από ggiorgos8
Ξέρει κάποιος αν μπορούμε να κάνουμε ρυθμίσεις στη λειτουργία eco (μαυρίζει κατευθείαν το τζάμι με πελλετ Α1) και πως αλλάζει ο χρόνος σβησίματος;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 5 Μήνες πριν - 1 Χρόνος 5 Μήνες πριν #178324 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Όλα γίνονται βρες με ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ  **ΑΝ ΘΕΣ **ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΟΙΧΕΙΑ
Last edit: 1 Χρόνος 5 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": κατσαβιδης

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 1 Μήνας πριν #180013 από amethmyk1
Καλησπέρα σε όλους.
έχει λίγες μέρες που πήρα την παραπάνω σόμπα (QLIMA FIORINA 74) από το γνωστό κατάστημα. Πλήρωσα και την τοποθέτηση με τίς ρυθμίσεις αλλά δεν ζεσταίνει τόν χώρο.
κ Κώστα Πήχα θα μπορούσες να μου στείλεις στο mail μου (Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.)της ρύθμισης που έχεις κάνει ώστε να δουλεύει καλύτερα και με περισοτερη ροή αέρα.

Ευχαριστώ εκ τον προτέρων.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 1 Μήνας πριν #180014 από john88s
Κακώς αγοράζετε τόσο μικρές σόμπες. Με λίγα λεφτά παραπάνω έπαιρνες μεγαλύτερη και θα έκανες την δουλειά σου....Το μεγάλο γίνεται μικρό το μικρό δεν μπορεί να γίνει μεγαλύτερο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.089 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ