Σομπα πελετ προβλημα

Περισσότερα
8 Χρόνια 1 Μήνας πριν #152660 από stratos al
Σομπα πελετ προβλημα δημιουργήθηκε από stratos al
καλησπερα μηπως μπορει να με βοηθησει καποιος σχετικα με μια σομπα αεροθερμη πελετ prontocaldo 12αρα ενω η σομπα σταματησε κανονικα το βραδυ το πρωι που πηγα να την αναψω παρατηρησα οτι στο καντραν αναβε η ενδειξη 0000 και δεν αντιδρα στις εντολες για να ξεκινησει ..να συμπληρωσω η ενδειξη 0000 αναβει για 2 λεπτα μετα νεκρωνει το καντραν για περιπου 5 λεπτα και μετα ξαναγραφει την ιδια ενδειξη 0000 αυτο γινεται συνεχεια ευχαριστω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 1 Μήνας πριν #152661 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Σομπα πελετ προβλημα
Χωρις να ξερω το μανουαλ που λογικά εχεις στα χερια σου, μου θυμιζει κατι σαν να εχει φτασει η ωρα της για σερβις και μηδενισμό απο τον τεχνικό.

Να φανταστω οτι την εχεις βγαλει απο την πριζα και εξακολουθει να το βγαζει?

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": stratos al

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 1 Μήνας πριν #152662 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Σομπα πελετ προβλημα
Βαλε μια φωτο την οθονη του κοντρολερ και γραψε κανονικα το μοντελο.πιθανο ειναι αυτο που λεει ο φωκιων

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 1 Μήνας πριν #152664 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Σομπα πελετ προβλημα
Φιλε σε ανα ιταλικο φορουμ που μπηκα και διαβασα με μεταφραση google(οχι καλη) δινει εναν κωδικο password 1111.τωρα που το βρισκεις σε ποιο μενου δεν το ξερω.ψαξε το κοντρολ καθως επεισης αν δεις εδω στα τεχνικα ενχειριδια εχει γραψει ο Νασικας οτι υπαρχει τεχνικη υποστιρηξη και οτι αυτες τις αεροθερμες τις εχουν ειχαν τα praktirer.παρτους ενα τηλ να σου πουνε περισσοτερα
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": stratos al

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 1 Μήνας πριν #152671 από stratos al
Απαντήθηκε από stratos al στο θέμα Σομπα πελετ προβλημα
καλησπερα φιλε εχει φτασει η ωρα της για σερβις αλλα εγω την καθαρισα το καλοκαιρι χωρις να εχω μηδενισει τις ωρες λειτουργειας δουλεψε περιπου ενα μηνα με την ενδειξη σερβις και τωρα παρουσιασε αυτο το προβλημα τωρα δεν ξερω αν εχει σχεση με το οτι δεν εχουν μηδενιστει οι ωρες λειτουργειας..ευχαριστω για την βοηθεια

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 1 Μήνας πριν #152672 από stratos al
Απαντήθηκε από stratos al στο θέμα Σομπα πελετ προβλημα
καλησπερα φιλε κωστα για την τεχνικη υποστηριξη πηρα τηλ. και μου ζητανε 200 ευρω για να κατεβουνε μυτιληνη να την φτιαξουν και η σομπα ειναι στην εγγυηση ακομη μαλιστα μου λενε οτι την καταστρεψα εγω διοτι δουλεψε ενα μηνα με την ενδειξη σερβις παρολο που την εχα κανει γενικο καθαρισμο το καλοκαιρι και οταν μου πρωτοεβγαλε την ενδειξη σερβισ πριν ενα μηνα επικοινωνησα μαζι τους και μου ειπαν οτι θελουν 200 ευρω να ερθουν μυτιληνη να μηδενισουν λειτουργειας ευχαριστω για τη βοηθεια

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.088 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ