οχι καλη καυση

Περισσότερα
8 Χρόνια 2 Μήνες πριν #152157 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα οχι καλη καυση
στο ιδιο συμπερασμα εχω καταληξει κι εγω,,,η σομπα κανει σχεδον οτι γουσταρει :)
χρειαζεται να πειραχτουν πολλες παραμετροι τις οποιες αμβιβαλλω αν ξερουν και οι τεχνικοι της εταιριας
εγω εχω καταληξει οτι η καλυτερη ρυθμιση ειναι να βρισκω πελλετ που χρειαζονται περισσοτερο αερα
δυχτυχως και περισσοτερο καθαρισμα μεχρι τωρα ....η επομενη λυση ειναι η αυξηση του πελλετ
για παραπανω πειραματισμους με περισσοτερη ομως προσοχη υπαρχει και το μενου general data
PG 07 και 08 αφορουν επισης τον ανεμιστηρα καυσαεριων στις σκαλες 1 και 5
και χαλαρα ...εχει τα κουσουρια της αλλα δεν βγαζει προβληματα


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 2 Μήνες πριν #152170 από kots66
Απαντήθηκε από kots66 στο θέμα οχι καλη καυση

dimlyk έγραψε: στο ιδιο συμπερασμα εχω καταληξει κι εγω,,,η σομπα κανει σχεδον οτι γουσταρει :)
χρειαζεται να πειραχτουν πολλες παραμετροι τις οποιες αμβιβαλλω αν ξερουν και οι τεχνικοι της εταιριας
εγω εχω καταληξει οτι η καλυτερη ρυθμιση ειναι να βρισκω πελλετ που χρειαζονται περισσοτερο αερα
δυχτυχως και περισσοτερο καθαρισμα μεχρι τωρα ....η επομενη λυση ειναι η αυξηση του πελλετ
για παραπανω πειραματισμους με περισσοτερη ομως προσοχη υπαρχει και το μενου general data
PG 07 και 08 αφορουν επισης τον ανεμιστηρα καυσαεριων στις σκαλες 1 και 5
και χαλαρα ...εχει τα κουσουρια της αλλα δεν βγαζει προβληματα



Μαλλον οπως τα λες ειναι και προς το παρον θα την αφησω οπως εχει μεχρι την επομενη φορα που θα μου ερθει ορεξη να ασχοληθω ;-) Ευχαριστώ dimlyk !!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.059 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ