Αερόθερμη σόμπα πέλλετ hp60 10,5kw MOΣΧΑΛΗΣ ΑΒΕΤΕ

Περισσότερα
8 Χρόνια 3 Μήνες πριν #151333 από michalisgr
Εγώ θα έλεγα μιας και την αγορασες φέτος να πάρεις ένα τηλέφωνο τον Σπύρο από το τεχνικό τμήμα του μοσχαλη και να του πεις το πρόβλημα. Αν επιμένει το πρόβλημα ή σόμπα (αν δεν την έχεις πειράξει) καλύπτεται από 12 μήνη εγγύηση.

Στάλθηκε από το X11 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 3 Μήνες πριν #151371 από nick_kal
καταρχην σας ευχαριστω παιδια για το ενδιαφερον.
dimitris11 πες μου σε παρακαλώ πως θα αυξήσω την τροφοδοσία της ελάχιστης κατανάλωσης,γιατί δεν την ξέρω καθόλου την σόμπα.
Fokion η πλακέτα που μου στείλανε από την εταιρεία δεν είναι ίδια με την αρχική (εμφανισιακά τουλαχιστον) επίσης πες μου πως θα μπορέσω να μειώσω την ποσότητα των καυσαερίων στην 1η σκάλα?

παιδιά θα τα δοκιμάσω όλα και θα σας πω πως πήγε.ευχαριστώ και πάλι.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 3 Μήνες πριν #151373 από stergiosbik
Να το ξαναπω γιατι δεν με καταλαβες μαλλον.Η τροφοδοσια στην 1η σκαλα στις σομπες του Μοσχαλη ΔΕΝ επηρεαζεται απο τις ρυθμισεις!Μπορεις μονο να πειραξεις τον αερα της ανακυκλωσης και των καυσαεριων.Οχι την τροφοδοσια.
Σε εσενα μολις η σομπα σου φτασει στην θερμοκρασια που εχεις ορισει,γυρναει στην 1η σκαλα αυτοματα.
Γι αυτο σου λεω.Βαλε την στο χειροκινητο στην 1 σκαλα και αστην να κανει εναυση και δες αν συνεχισει να δουλευει.Οχι για κανα 10λεπτο ε;Πολυ παραπανω.
Καν' το και πες μας.Λυση θα βρεθει αλλα τα βηματα ενα-ενα.

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 3 Μήνες πριν #151400 από nick_kal

stergiosbik έγραψε: Να το ξαναπω γιατι δεν με καταλαβες μαλλον.Η τροφοδοσια στην 1η σκαλα στις σομπες του Μοσχαλη ΔΕΝ επηρεαζεται απο τις ρυθμισεις!Μπορεις μονο να πειραξεις τον αερα της ανακυκλωσης και των καυσαεριων.Οχι την τροφοδοσια.
Σε εσενα μολις η σομπα σου φτασει στην θερμοκρασια που εχεις ορισει,γυρναει στην 1η σκαλα αυτοματα.
Γι αυτο σου λεω.Βαλε την στο χειροκινητο στην 1 σκαλα και αστην να κανει εναυση και δες αν συνεχισει να δουλευει.Οχι για κανα 10λεπτο ε;Πολυ παραπανω.
Καν' το και πες μας.Λυση θα βρεθει αλλα τα βηματα ενα-ενα.



το έκανα αυτο που είπες αλλά δυστυχώς και πάλι εσβησε η σόμπα μετά από ούτε μία ώρα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 3 Μήνες πριν #151402 από stergiosbik
Τη στιγμη που σταματα να ριχνει πελλετ,οι ενδειξεις V και L στο καντραν ειναι αναμμενες;Αν ναι να επικοινωνησεις με τον Μοσχαλη.Αν οχι τοτε καποια επαφη σε καποιον απο τους διακοπτες δεν παταει σωστα και σου κανει αυτα τα κολπα.

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 3 Μήνες πριν #151403 από nick_kal

stergiosbik έγραψε: Τη στιγμη που σταματα να ριχνει πελλετ,οι ενδειξεις V και L στο καντραν ειναι αναμμενες;Αν ναι να επικοινωνησεις με τον Μοσχαλη.Αν οχι τοτε καποια επαφη σε καποιον απο τους διακοπτες δεν παταει σωστα και σου κανει αυτα τα κολπα.




σ ευχαριστω. θα το κοιταξω και θα σου πω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.072 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ