Grace nb-p15 11kw προβλημα

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #161107 από Pararos
Απαντήθηκε από Pararos στο θέμα Grace nb-p15 11kw προβλημα
Φιλε μου εκανα οτι μου ειπες κ εχει καψει μοτερ καυσης...γτ ομως;σε μια βδομαδα εχει καψει 2 μοτερ...μηπως φταιει κατι αλλο;ή ειναι η ωρα τους γτ ειναι κ κινεζικη...;ενω λειτουργει κανονικα θεωρω...γτ κ την καυση την βλεπω καλη...θα μπω κ στο κρυφο μενου μηπως φταιει κατι απο εκει;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #161108 από Pararos
Απαντήθηκε από Pararos στο θέμα Grace nb-p15 11kw προβλημα
Αυτες ειναι η κρυφες ρυθμισεις...
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #161109 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Grace nb-p15 11kw προβλημα
Δεν εχει να κανει με κρυφες ρυθμισεις.για καποιο λογο εχει μαλον θενα η πλακετα και πιθανον να το γνωριζε ο προηγουμενος και να την ξεφορτωθηκε!!!!!εσενα οπως πας θα σου παει αλλη μια.στη θεση σου δεν θα το παλευα αλλο γιατι κανενα 30-40Ε το μοτερ και κανενα 100-200ε το κοντρολερ συν αυτα που ηδη εχεις αλλαξει και παλι θα εισαι σιγουρος100%!!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #161112 από Pararos
Απαντήθηκε από Pararos στο θέμα Grace nb-p15 11kw προβλημα
Μιλησα με τον αντιπροσωπο που την ειχε παρει κ ποτε δεν ειχε κανει κατι εκτος απο τα προβλεπομενα σερβις...τι να πω;κ ηλεκτρολογο που μιλησα η πλακετα μου ειπε οτι θα δουλευει ή δε θα δουλευει...απλα βλεπω οτι δουλευει καποιε μερες κ μετα να καιει μοτερ...γινεται αυτο;δε ξερω τι να κανω...οπως παει θα την κανω καινουρια...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #161119 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Grace nb-p15 11kw προβλημα
Εσυ ξερεις τη τσεπη σου τι θες να κανεις!!!!!!!!!!!!παντως ενα ειναι το σιγουρο θα εχεις παντα αμφιβολια!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #161198 από dragonfly
Απαντήθηκε από dragonfly στο θέμα Grace nb-p15 11kw προβλημα

Pararos έγραψε: Φιλε μου εκανα οτι μου ειπες κ εχει καψει μοτερ καυσης...γτ ομως;σε μια βδομαδα εχει καψει 2 μοτερ...μηπως φταιει κατι αλλο;ή ειναι η ωρα τους γτ ειναι κ κινεζικη...;ενω λειτουργει κανονικα θεωρω...γτ κ την καυση την βλεπω καλη...θα μπω κ στο κρυφο μενου μηπως φταιει κατι απο εκει;

Οταν λες μοτερ καυσης εννοεις τον κοχλια η το φυσητηρα? γιατι αν φρακαρει ο κοχλιας το μοτερ του δεν θα περασει καλα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.078 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ