Γνωμες για την Viviana Plus

Περισσότερα
8 Χρόνια 6 Μήνες πριν #148441 από ΗΠΕΙΡΩΤΗΣ48
Απαντήθηκε από ΗΠΕΙΡΩΤΗΣ48 στο θέμα kalhspera
Εχω την ίδια με 1 αεραγωγό 3 χρονια.Ακριβη ,αξιόπιστη με 3 αρνητικά μονο.
1•Το καπάκι της δεξαμενής δεν σφραγίζει ερμητικά και διαχέεται η μυρωδιά του πελλετ στο χώρο του σπιτιού (Έβαλα αυτοκόλλητο λάστιχο με ελάχιστα αποτελέσματα.Ειδα άλλες ιταλικές που σφραγίζουν τελείως.)
2•Εχει μικρό δοχείο στάχτης και το Καθάρισμα ακόμα και με ειδική σκούπα ειναι προβληματικό.
Κατα τα αλλα όλα ειναι, στην υποστήριξη που θα έχεις απο τον πωλητή και το σέρβις που θα σουπροσφερει.
3•Ακομη δεν εχει ελληνικό μενού στο καντράν αν και θα βρεις στο φορουμ εδώ απο το Δημήτρη ελληνικό εγχειρίδιο
.Καψε καλό πελλετ ,ζητά καλή ρύθμιση απο τον τεχνικό και θα χορτάσεις φτηνή θέρμανση.
Πες μας ποσο την πήρες και βάλε μια φωτό απο την εστία στο τζαμι ,κάτι άλλαξαν.
Καλό χειμώνα,καλώς ήρθες στο μαγικό κόσμο του πελλετ καλό ταξίδι μεχρι να μάθεις...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": giwrgos smart

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 6 Μήνες πριν #148445 από giwrgos smart
Απαντήθηκε από giwrgos smart στο θέμα kalhspera
Ηπειρωτης ευχαριστω για την βοηθεια,μυρωδια μεχρι στιγμης απο το πελλετ δεν εχω,οσο για το δοχειο σταχτης στην εστια της φωτιας δεν μου γεμιζει γρηγορα.μου εδωσαν ελληνικο εγχειριδιο απο εκει που την πηρα. pellet καιω το SCHWEIGHOFER Αυστριακο.Η τιμη της ηταν 1680 οσο για φωτογραφιες δεν γνωριζω πως να ανεβασω εδω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 8 Χρόνια 6 Μήνες πριν #148446 από giwrgos smart
Απαντήθηκε από giwrgos smart στο θέμα kalhspera
-και κατι που ξεχασα οσο για την ρυθμιση της σομπας ρωτησα και μου ειπαν οτι πλεον ειναι ρυθμισμενες απο το εργοστασιο τους
Last edit: 8 Χρόνια 6 Μήνες πριν by giwrgos smart.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 6 Μήνες πριν #148450 από giwrgos smart
Απαντήθηκε από giwrgos smart στο θέμα kalhspera
και κατι που ξεχασα οσο για την ρυθμιση της σομπας ρωτησα και μου ειπαν οτι πλεον ειναι ρυθμισμενες απο το εργοστασιο τους

το εμαθα κ αυτο
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.088 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ