Πρόβλημα με σόμπα Edilkamin Cherry (σβήνει)

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #145089 από tzo
Απαντήθηκε από tzo στο θέμα Πρόβλημα με σόμπα Edilkamin Cherry (σβήνει)
πρώτον σευχαριστό που μπήκες στον κόπο κ να απαντήσεις στα μυνηματά μου κ να ανεβάσεις βιντεο κτλ.αλλα επειδη χάθηκα λίγο απο το forum λόγο πολώων λόγων είχα διάφορα τρεξίματα τέλος πάντων μην νομίζεις ότι λύθηκε το πρόβλημα.απλά πήρα καλά pellet κ δεν σβήνη η σόμπα.βασικά δεν ξέρω πότε θα ξαναέρθεις καστορια γιατί ΄τωρα είδα τα μυνήματα ότι ήρθες, όταν ξαναέρθεις επειγόντως πρέπει να βρεθούμε.όσο για την σόμπα ναι την πήρα απο τον νίκο στο δισπηλιο.κ να σου πω,δεν ξέρω τι σχέσει έχεις με τον νικο κτλ κτλ εγώ αυτο που ξέρω έιναι ότι έσκασα 2800 για μία σόμπα κ δεν υπάρχει κάπιος να μπορεί να μου την ρυθμήση να καιει καλά,όυτε αυτός που τις πουλάει.ε όχι εντάξει είπαμε....το τηλ μου είναι 6936373323 με λένε παντελή όποτε ανέβεις κερνάω τσίπουρο κερνάς ρυθμήσεις.πλάκα κάνω.απλα να μου πεις 2-3 πράγματα για την σόμπα ρε συ γιατί απο τοτε που την πήραμε όλο πρόβλήματα.ρώτα κ τον νίκο αν δεν με πιστεύεις κ ρώτα τον που απο τον πρώτο η δευτερο μήνα που την πήρα κ ακόμη κ ΄τωρα θέλω να την πουλήσω δεν πάει άλλο.η η σόμπα είανι για τον πουτ....η εγω.δεν ξέρω τι άλλο να πω.δεν καιει σβήνη,στο σπίτι μέσα παντού σκόνη παντου όλα μάυρα.η γυναίκα μπυ είναι έγκυος σε λόγο θα γεννηση,αν είμαι μες στην σκόνη κ να μην καιει το μωρο τι φταιει;αντε εμεις πάει στο διάλο το μωρό;όλη αυτη την μαυρίλα κ στην σκόνη που αναπνέουμε τι χρωστάει το μωρό να την αναπνέι.μηλάμε για πολύ σκόνη...τέλος πάντον σε ζάλισα σορι απλα είμαι πολύ απογοητευμένος με την όλη κατάσταση.θα χαρώ πάντος να σου τύχη καμιά δουλεια καστορια κ να με πάρεις να βρεθούμε.σευχαριστό πάντος να σε καλα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 2 Μήνες πριν #145737 από trelos_panos
Eγώ άλλη ερώτηση έχω και ζητώ προκαταβολικά συγγνώμη.....πήρες μία σόμπα σχεδόν 3.000 € και σε πειράζει η διαφορά στα 0.50 € ανά σακκί σβαι από τα υπόλοιπα;;;;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.052 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ