Αυξομείωση αέρα

Περισσότερα
9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #138114 από rose
Αυξομείωση αέρα δημιουργήθηκε από rose
Παιδια βοηθεια παλι εγω ειμαι. Δεν τα παμε καλα εγω και η αεροθερμη σομπα πελλετ king. Ειναι φυσιολογικο μετα απο μια ωρας λειτουργιας αρχισε και μια φυσαει μια οχι. φυσαει και σταματαει το φυσημα αντε ξαναρχιζει. μηπως οταν κοντευει στην επιθυμητη θερμοκρασια κανει ετσι? αχ αχ τι θα κανω να δουμε

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #138118 από nikolas
Απαντήθηκε από nikolas στο θέμα Αυξομείωση αέρα

rose έγραψε: Παιδια βοηθεια παλι εγω ειμαι. Δεν τα παμε καλα εγω και η αεροθερμη σομπα πελλετ king. Ειναι φυσιολογικο μετα απο μια ωρας λειτουργιας αρχισε και μια φυσαει μια οχι. φυσαει και σταματαει το φυσημα αντε ξαναρχιζει. μηπως οταν κοντευει στην επιθυμητη θερμοκρασια κανει ετσι? αχ αχ τι θα κανω να δουμε


Και εμένα η γυναίκα μου φυσάει και ξανά φυσάει όταν φτάνει στο όριο της, έτσι και η σόμπα είναι θηλυκιά.
θα την συνηθίσεις και θα μάθεις τα χούγια της χαλαρά.....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #138132 από electron
Απαντήθηκε από electron στο θέμα Αυξομείωση αέρα
Μήπως το manual της σομπας αναφέρει κάτι για αυτό?.
Αν οχι ρωτά απο εκει που την πήρες. :)


"Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα..."
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
"κάτοχος Mavil Primus 25"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #138146 από tolisman
Απαντήθηκε από tolisman στο θέμα Αυξομείωση αέρα
Και σε μενα το κανει οταν λειτουργει στο eco κι εχω σε λειτουργια τον απορροφητηρα.Φυσημα για 15sec οπως ο αυτοκαθαρισμος , κανονικα μετα για 45sec και ξανα τα ιδια.Ανοιγοντας λιγακι ενα παραθυρο ολα λειτουργουν ομαλα στη συνεχεια. Υποθετω η ελειψη επαρκους αερα σε συνδυασμο με την κακη μονωση του θαλαμου καυσης δημιουργει προβλημα στη καυση.Να αναφερω οτι εχω την κινεζικη αεροθερμη NBPO1 με εισαγωγη αερα απο εξω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.056 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ