Αεραγωγος (καναλι) για αεροθερμη pellet

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #115058 από kanalarxhs1
Φιλε Ζαχο καλησπερα αν θες στειλε μου το τηλ σου στο παρακατω e mail να το δουμε ( Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. )

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #120527 από ianis
Χαιρετώ την παρέα.
Νέος κ γω στον χώρο, και μετά από ψαξιμο κατέληξα στην Τhermorossi slim quadro 11 με δυνατότητα 4αρων αεραγωγών συνολικού μηκους 16μ. Τωρα, το θέμα μου είναι πως δεν βρίσκω άκαμπτους αεραγωγούς Φ80 μαυρους, φυσικά χωρίς φλάτζες αφού δεν χρειάζονται στην διανομή αέρα. Εχει κανείς κάποια ιδέα? καποιο λινκ? Ευχαριστώ εκ των προτέρων για κάθε βοήθεια.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #120528 από γιαννης-δραμα

ianis έγραψε: Χαιρετώ την παρέα.
Νέος κ γω στον χώρο, και μετά από ψαξιμο κατέληξα στην Τhermorossi slim quadro 11 με δυνατότητα 4αρων αεραγωγών συνολικού μηκους 16μ. Τωρα, το θέμα μου είναι πως δεν βρίσκω άκαμπτους αεραγωγούς Φ80 μαυρους, φυσικά χωρίς φλάτζες αφού δεν χρειάζονται στην διανομή αέρα. Εχει κανείς κάποια ιδέα? καποιο λινκ? Ευχαριστώ εκ των προτέρων για κάθε βοήθεια.

Νομιζω η atritube εχει ;)
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ianis

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #120636 από Kardas

ianis έγραψε: Χαιρετώ την παρέα.
Νέος κ γω στον χώρο, και μετά από ψαξιμο κατέληξα στην Τhermorossi slim quadro 11 με δυνατότητα 4αρων αεραγωγών συνολικού μηκους 16μ. Τωρα, το θέμα μου είναι πως δεν βρίσκω άκαμπτους αεραγωγούς Φ80 μαυρους, φυσικά χωρίς φλάτζες αφού δεν χρειάζονται στην διανομή αέρα. Εχει κανείς κάποια ιδέα? καποιο λινκ? Ευχαριστώ εκ των προτέρων για κάθε βοήθεια.



Εχω μια θερμοροσσι των 10KW. με 2 καναλια εισαι ευχαριστημενος απο την σομπα?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #120709 από ianis
Η atritube, πράγματι, έχει ανοξείδωτες καμινάδες σε μαυρο χρώμα. Εγώ ψάχνω αεραγωγούς (επειδή θα ήταν πιο φθηνοί στην ουσία).

off topic
Οσο για το να είμαι ευχαριστημένος, ναι, μεχρι στιγμής είμαι.
Αν εξαιρέσεις το οτι μαυρίζει το τζάμι συνεχεια... αλλαζω πελλετ, κανω ρυθμίσεις... ψιλοπράγματα, το τζάμι μετά από κανα δύωρο... μαυρο, και στο τέλος της μέρας δεν βλέπεις φλόγα...μαλλον θα πρέπει να αγοράσω κανα τόνο πέλλετ και να κανω ρυθμίσεις πάνω του.

end off topic

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #120715 από mastoras
Στην Θεσσαλονίκη και συγκεκριμένα στην Θέρμη υπάρχουν σωλήνες μαύρες [μπουριά] που είναι πολύ φθηνά. Οπότε κατάλληλα και για μεταφορά θερμότητας.

Αυτό εάν κάποιος είναι από εδώ επάνω, γιατί αποστολές το εργαστήριο αυτό δεν κάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.093 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ