Πρόβλημα δυσλειτουργίας αερόθερμης σόμπας Αngela ΤΑ 12

Περισσότερα
4 Χρόνια 3 Μήνες πριν #169794 από dimisjp
Καλησπέρα. Καλή χρονιά με υγεία! Εμένα μου φαίνεται δε μπήκε καλά η χρονιά. Βρήκα αυτό παλιό θέμα που με αφορά όποτε δεν άνοιξα καινούριο. Έχω τη σόμπα ANGELA 3 χρόνια και ξαφνικά σήμερα το βράδυ μου έβγαλε το πρόβλημα Α02 "γεμίστε το δοχείο πέλλετ" ενώ είναι γεμάτο. Δεν έκανα απολύτως τίποτα... Έχω αγχωθει, διάβασα τα προηγούμενα μηνύματα, έρχεται Σαββατοκύριακο δε ξέρω αν θα μπορέσω να βρω κάποιον, δεν έχω μιλήσει με κσνενσν, έκανα πρώτα αναζήτηση εδω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 3 Μήνες πριν #169802 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΓΙΑ ΟΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΛΥΣΕΙΣ.ΓΡΑΨΕ ΕΝΑ ΕΜΑΙΛ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 2 Μήνες πριν #169859 από dimisjp
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 2 Μήνες πριν #169860 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 2 Μήνες πριν #169862 από Giokkos
Γειά σας έχω έχω την angela TA 16kw την έχω 5 χρόνια και φέτος άρχισε να μου κάνει κάποιες ιστορίες με αλαρμ καύσης Α06 είναι καθαρισμένη καλά στους αισθητήρες του αέρα αντίστασης κλπ αλλά μάλλον θέλει κάποιες αλλαγές στις ρυθμίσεις, υπάρχει κάποιο εγχειρίδιο με κάποιες ρυθμίσεις σωστής λειτουργίας; Το email μου είναι Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 2 Μήνες πριν #169865 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Δες εμαιλ αν σε βοηθαει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.085 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ