Ravelli Flavia Canalizzato: βοήθεια για ρύθμιση

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #89722 από γιαννης-δραμα

kostaskali έγραψε: φιλε γιαννη καλα τα λες αλλα η σειρα δεν ειναι αυτη.1βημα default settings πατασ Α9 μπαινεις μεσα πας κατω κατω recovery parameters εκει πατας βελακια μεχρι να βρεισ flavia και μετα πρεπει να πατησεις οκ...το 00 που μου λες ειναι στην πρωτη σελιδα του recovery pameters δηλαδη αν δεν ψαξεις την flavia kai βαλεις την πρωτη επιλογη που εχει δηλαδη την default 00.οταν ομως βρεις την flavia και πατησεις το οκ δεν ζηταει κωδικο ουτε γραφει executed απλα σε βγαζει εξω στο μενου με τις 3 επιλογες.

Σε μενα ειναι ετσι οπως σου τα ειπα,το default 00 ειναι για να αποθηκευσεις δικες σου ρυθμισεις!Και δεν ειναι 00 αυτο που σω λεω αλλα ομικρον μηδεν(ο0)!Ισως να εχεις πιο καινουργια αναβαθμιση το display σου.


www.energ.gr/j15/media/kunena/attachments/3624/ravellirds.PDF

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #89725 από kostaskali
οχι γιαννη μαλλον εχω πολυ παλιοτερο display εμενα εχει 3 επιλογες μονο το μενυ το κλειδοκατσαβιδο και το γραναζι τιποτα αλλο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #89729 από γιαννης-δραμα

kostaskali έγραψε: οχι γιαννη μαλλον εχω πολυ παλιοτερο display εμενα εχει 3 επιλογες μονο το μενυ το κλειδοκατσαβιδο και το γραναζι τιποτα αλλο

Και μενα αυτο εχει ρε συ,αλλα αυτο που δεν σου ζηταει κωδικο στο recovery paramete μου κανει εντυπωση.Εγω την αγορασα τον Ιουλιο του 2011 και εχει την version 2.01

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #89736 από kostaskali
τωρα που μιλαμε παντως εχει σβησει με ecostop οτι θελει κανει..αυτο δεν ειχε ξαναγινει..καπου διαβασα παντως για την διαφορα θερμοκρασιασ στο ecoπρεπει να την βαλεις χαμηλοτερα απο του δωματιου και κατι τετειο αλλαηταν στα ιταλικα δεν πολυκαταλαβα..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #89978 από kostaskali
Καλησπερα μηπως υπαρχει κανενα νεοτερο??

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #90033 από γιαννης-δραμα
Συνεχιζει να βγαζει μεγαλη φλογα?Μηπως το πελλετ που καις εχει μεγαλη θερμογονο δυναμη και πρεπει να κατεβασεις τους χρονους που ριχνει πελλετ,επισης αν το πελλετ ειναι κοντο σε μηκος πεφτει περισσοτερο στο ποτηρακι.
Ολες η αλλαγες γινονται απο το default settings με κωδικο αυτο που σου ειπα χθες(Α9),και ο μηδενισμος των ωρων(35),και το Ο0 για την επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων που σε σενα δεν δουλευει :blink:
Υ.Γ.Και το σβησιμο(eco stop) το κανει οταν χρησιμοποιεις το comfort clima!Αν θελεις να το απενεργοποιησεις βαλε στο comfort clima στους βαθμους off.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.068 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ