Kalor Elena: πρόβλημα σε καφενείο, λόγω εξαερισμού

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #80563 από DOOM_NX
Αν δεν έχεις την εισαγωγή να έρχεται από έξω, βρήκες τη λύση στο πρόβλημά σου.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #80565 από stoikon

DOOM_NX έγραψε: Αν δεν έχεις την εισαγωγή να έρχεται από έξω, βρήκες τη λύση στο πρόβλημά σου.


Με το να θέλεις να γράφεις παντού τις περισσότερες φορές γράφεις αρλούμπες. Το γράφει ο άνθρωπος ( κι εχει και μια δευτερη τρυπα μ ενα σπυραλ σωληνακι που βγαινει γυρω στα 15-20 εκατοστα απ τον τοιχο.)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #80570 από DOOM_NX

stoikon έγραψε:

DOOM_NX έγραψε: Αν δεν έχεις την εισαγωγή να έρχεται από έξω, βρήκες τη λύση στο πρόβλημά σου.


Με το να θέλεις να γράφεις παντού τις περισσότερες φορές γράφεις αρλούμπες. Το γράφει ο άνθρωπος ( κι εχει και μια δευτερη τρυπα μ ενα σπυραλ σωληνακι που βγαινει γυρω στα 15-20 εκατοστα απ τον τοιχο.)

Τώρα θα ασχολείσαι με μένα ή θα βοηθήσεις τον άνθρωπο να βγάλει άκρη; Εγώ δεν κατάλαβα ότι το σωληνάκι αφορούσε την εισαγωγή, όπως και ο από πάνω μου. Δεν υπάρχει λόγος να μας τη λες. Τόνισέ το αφού το κατάλαβες και τέλος. Χτυπάει άσχημα αυτή η εμμονή σου με μένα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #80604 από qwest11
φιλε μου εχς ωεννετα 9αρα σε μαγαζι με 2 ελικες μεγαλους για εξαερισμο κ δν εχω αντιστοιχο προβλημα.κοιταξε τις ρυθμησης για την εξοδο καυσαεριων.ισως ο αισθητηρασ αναγνωριζει μεγαλο ελκισμο αεριων κ δινει εντολη για σβισημο. το ειχα στην αρχη και το ρυθμησα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #80620 από N1k0s
Μήπως δεν έχει να κάνει με τον εξαεριστήρα ;

Stoikon δεν βλέπω που είναι το κακό που θέλει να βοηθήσει o Doom , οπότε δεν χρειάζεται να του την λες ...

Doom χαλάρωσε , δεν είμαστε όλοι απέναντι σου ... ο χρόνος είναι μαζί σου !

To pellet με έσωσε
τα τριπλά τζάμια θα με σώσουν ;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #80632 από stoikon

N1k0s έγραψε: Μήπως δεν έχει να κάνει με τον εξαεριστήρα ;

Stoikon δεν βλέπω που είναι το κακό που θέλει να βοηθήσει o Doom , οπότε δεν χρειάζεται να του την λες ...

Doom χαλάρωσε , δεν είμαστε όλοι απέναντι σου ... ο χρόνος είναι μαζί σου !


Να είναι για πιστοποιήσεις, ναι να διαβάσω και εγώ τη θα γράψει. Αλλά ανακατεύεται παντού και τις περισσότερες φορές αντί να δώσει βοήθεια τα μπερδεύει ποιο πολύ. Μερικές φορές ήθελα να δώσω λύση στο πρόβλημα και για να μην τον εκθέσω και φανεί ότι έχει δεν ξέρει τη λέει, δεν απάντησα. Καλά είναι να απαντάει μόνο στα θέματα που ξέρει ή που περίπου ξέρει. Τέλος πάντων είμαστε εκτός θέματος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.068 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ