Σόμπα Edilkamin Kelly: ειδικό εγχειρίδιο για να μπω στο menu;

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #78426 από john_gats
Ψάχνω εγχειρίδιο χρήσης της σόμπας Kelly. Προσοχή, όχι αυτό που κυκλοφορεί για τη γενική χρήση απ΄οτην εταιρεία, το έχω αυτό. Κάτι πιο αναλυτικό που να μπορώ να μπω στο menu και να παρακολουθώ θερμοκρασία καυσαερίων, κλπ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #79377 από MPGKAVALA
Εγώ έχω την FUNNY.Νομίζω έχουν το ίδιο μενού. Εγω το βρήκα εδώ στο φορουμ σε μια συζήτηση που άνοιξα για την σόμπα Edilkamin funny και ένα σφάλμα check air flow που μου εμφάνιζε.Ψαξε λίγο την συζήτηση και θα το βρεις. Αν έχεις πρόβλημα πες μου. θα προσπαθήσω να το ανεβάσω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #89139 από kapjohn
φιλε καλησπερα μιας και εχουμε την ιδια σομπα μπορουμε να ανταλλαξουμε ιδεες και προβληματισμους λογου χαριν σκεφτομε πως θα την καθαρισω το καλοκαιρι τον κοχλια της και τον ανεμιστηρα αερα εχεις επιχειρησει εσυ τι συντηρηση της κανεις ευχαριστω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #91291 από MPGKAVALA
Περσι έκανα μόνος μου συντήρηση την σόμπα μετα τον χειμώνα.Έβγαλα όλα τα καπάκια και έκανα πολύ καλό καθάρισμα.Καθάρισα τον κάδο με σκούπα και έβαλα τον κοχλία να δουλέψει μόνος του μέχρι να αδειάσει.Ελέγξα οπτικά όλα τα εξαρτήματα και καλώδια και έκανα συσφίξεις σε όποιες βίδες μπορούσα.Μέσα απο το μενού έκανα test όλα τα έξαρτήμτα και άκουσα τα βεντιλατέρ μήπως ακούγεται κάποιο ρουλέμάν.Έλεγχος της φλάντζας στην πόρτα,που ήταν σε καλή κατάσταση μετα τον πρώτο χρόνο και καθαρισμός της καμινάδας.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.055 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ