Πρόβλημα με HP60

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #60807 από Moschalis
Απαντήθηκε από Moschalis στο θέμα Πρόβλημα με HP60
Καλημέρα,

Μήπως μπορούμε να τα πάρουμε όλα απο την αρχή? Για να μπορέσουμε να βγάλουμε άκρη, θα ήθελα να μου διευκρινήσετε σε ποια περίπτωση ακριβώς βγαίνει καπνός απο τη σόμπα. Μήπως ο καπνός βγαίνει όταν η σόμπα σβήνει? Μήπως δεν έχετε κλείσει καλά το τασάκι της στάχτης? Μήπως έχετε βάλει καμμιά σίτα στην καμινάδα?
Ακούγεται πολυ παράξενο, μπορείτε πάντως να καλέσετε την εταιρεία μας και να ζητήσετε τον Σταύρο.

Αν και θα λείψω για καμμιά ώρα, επικοινωνήστε να τα δούμε τηλεφωνικά για πιο γρήγορη αντιμετώπιση.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #60813 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Πρόβλημα με HP60
Εγώ όσες φορές κάλεσα, Σταύρο, ποτέ δεν κατάφερα να βγάλω γραμμή. Και το email που σας έστειλα πήγε στον κάδο ανακύκλωσης. Σόρρυ για το thread hijack, αλλά κάπου πρέπει να πω το παράπονό μου.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #60893 από Moschalis
Απαντήθηκε από Moschalis στο θέμα Πρόβλημα με HP60
Δοκίμασε να καλέσεις και να πατήσεις εσωτερικό 13. Θα χτυπήσει κατευθείαν σε εμένα. Μου δίνεις το τηλέφωνό σου και σε παίρνω πίσω για να μην δεσμεύουμε τις γραμμές.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX, kosi

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #65036 από djchris
Απαντήθηκε από djchris στο θέμα Πρόβλημα με HP60
Γνωρίζει κανείς πως γίνεται να ρίχνει η σομπα λιγότερη ποσότητα πελλετ, δηλαδή υπάρχει τρόπος να προγραμματιστεί με κρυφό μενου κτλ; συγκεκριμένα αν η σόμπα είναι δυνατο να λειτουργει στη σκαλα 5 ριχνοντας λιγότερο πελλετ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #65068 από love.bacardi
Απαντήθηκε από love.bacardi στο θέμα Πρόβλημα με HP60
καλησπερα απο ορεστιαδα εγω εχω την ΗΡ22-3 ρυθμιση για να καιει 2 κιλα την ωρα. λοιπον τωρα αν θελεις και την δικη μου γνωμη ανεβασε λιγο τα μπουρια σου ψηλα ενα φιλος με επωνυμη ιταλικη εχει τα ιδια προβληματα οχι ομως οπως λες να βγαζει καπνιλες και τετοια. και εγω καιω του μπαντι το πελλετ στα 220 ο τοννος λογικα και εσυ αυτο εχεις. εμενα αν και λιγο δυσκολο εως πολυ δυσκολο το σπιτι στα 90 τετραγωνικα στο 2 την δουλευω και ειναι μια χαρα.απο το πρωι μεχρι τις 12 το βραδυ καθε μερα με καιει περιπου στο 1.5 τσουβαλι ευχαριστημενος δεν λεω.αν θελεις μετα τις 7 παρε με τηλ 6936576749.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #65072 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Πρόβλημα με HP60

djchris έγραψε: Γνωρίζει κανείς πως γίνεται να ρίχνει η σομπα λιγότερη ποσότητα πελλετ, δηλαδή υπάρχει τρόπος να προγραμματιστεί με κρυφό μενου κτλ; συγκεκριμένα αν η σόμπα είναι δυνατο να λειτουργει στη σκαλα 5 ριχνοντας λιγότερο πελλετ.


αν την πασ στην σκαλα 4 δεν σου κανει ?
εκτος κι αν εχεις προβλημα


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.076 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ