Royal από Leroy Merlin: εγκατάσταση

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #42277 από aumpak
Απαντήθηκε από aumpak στο θέμα Royal από Leroy Merlin: εγκατάσταση

Nasikas έγραψε:

aumpak έγραψε: Αυτά τι σπιραλ είναι, ανοξειδωτα;

Το χοντρό ναι. Πολύ σκληρό, αλλά ευκαμπτο.
Το άλλο της εισαγωγης αέρα ειναι αλουμινίου.
(παραγωγής Μοσχάλη νομίζω- τα δίνει μαζί με την σόμπα- καθώς και το κοματι ΙΝΟΧ με τις τρύπες στον τοίχο-στην 1η φωτο- για να μην σοβατίζεις βαφεις)

Αν κόλλησω με κάτι μετά δεν έχω ύπνο. Τελικά δεν μου είπες τα σπιραλ είναι Φ80 ή Φ 100; Αν είναι Φ80 πως τα άνοιξες να θυληκοσουν;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #42435 από kostas tz
Απαντήθηκε από kostas tz στο θέμα Royal από Leroy Merlin: εγκατάσταση
Συνημμένο αρχείο:
εγω το εκανα με γωνια 45μυρων

Η πειρα ειναι μια χτενα που την αποκτας οταν εισαι πια φαλακρος!!!
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by kostas tz.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #42457 από aumpak
Απαντήθηκε από aumpak στο θέμα Royal από Leroy Merlin: εγκατάσταση
η δευτερη επιλογη μου θα ειναι αυτη, την 80αρα την σπιραλ ομως πως την ταιριαζουμε στην 80αρα εξοδο της σομπας?ωστε να καβαλησει και να βαλουμε τον σφικτηρα, δεν μου εχει απαντησει κανεις.
ευχαριστω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #42466 από kostas tz
Απαντήθηκε από kostas tz στο θέμα Royal από Leroy Merlin: εγκατάσταση

aumpak έγραψε: η δευτερη επιλογη μου θα ειναι αυτη, την 80αρα την σπιραλ ομως πως την ταιριαζουμε στην 80αρα εξοδο της σομπας?ωστε να καβαλησει και να βαλουμε τον σφικτηρα, δεν μου εχει απαντησει κανεις.
ευχαριστω

πηγενε σε καποιον που κανει καμηναδες να στο ανειξει με εν αιδικο μηχανημα που εχουν αν ανειγη και δεν χαλαει,αλλη λυση ειναι να παρει μια μουφα η να σου τη φτιαξει παλη μαστορας που κανει καμηναδες η λευκοσιδηρουργια που απο τη μια να μπεμνει στη σομπα και απο την αλλη στο σπιραλ.γνωμη μου εναι να μη βαλεις σπιραλ για τη μαζεβει καπνα ποιο ευκολα,και προσοχη να μην ειναι αλουμινιου!!!!!!!!

Η πειρα ειναι μια χτενα που την αποκτας οταν εισαι πια φαλακρος!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #42644 από aumpak
Απαντήθηκε από aumpak στο θέμα Royal από Leroy Merlin: εγκατάσταση
ρε πλακα μου κανουν, πηρα inox f80  το οποιο μπηκε ομορφα στην σομπα γιατι το αλλο τελικα ηταν 79,5 και οταν το εσφιξα με τον σφικτηρα αυτο τσακισε και μαζευτικε στο σημειο που ειναι ο σφικτιρας.ελπιζω να μην εχει σχιστει καπου.το επομενο προβλημα ειναι εξω αφου αυτο το σπιραλ ειναι ποιο μεγαλο και δεν θυληκωνει με το τ καθαρισμου, κανενα φθηνο εγκαταστατη ξερουμε?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #42807 από kostas tz
Απαντήθηκε από kostas tz στο θέμα Royal από Leroy Merlin: εγκατάσταση

aumpak έγραψε: ρε πλακα μου κανουν, πηρα inox f80  το οποιο μπηκε ομορφα στην σομπα γιατι το αλλο τελικα ηταν 79,5 και οταν το εσφιξα με τον σφικτηρα αυτο τσακισε και μαζευτικε στο σημειο που ειναι ο σφικτιρας.ελπιζω να μην εχει σχιστει καπου.το επομενο προβλημα ειναι εξω αφου αυτο το σπιραλ ειναι ποιο μεγαλο και δεν θυληκωνει με το τ καθαρισμου, κανενα φθηνο εγκαταστατη ξερουμε?

εισαι σιγουρος οτι ειναι inox γιατι δεν σφηγκει καθολου ευκολα,εγω για να το σφηξω τουεκανα μια ψαλιδια καθετακαι του εβαλα εσωτερικα σιλικονη πυραντοχηκαι εβαλα σφυχτηρα μεταλικο που ειναι για κολαρα πιεσεος!!!!!!!

Η πειρα ειναι μια χτενα που την αποκτας οταν εισαι πια φαλακρος!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.062 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ