Απορίες από νέο χρήστη σόμπας pellet (Angela TA12)

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #76042 από ROKAVLON
την εχω αυτη την δυνατοτητα και τιν εχω ρυθμισει στο anamoni on για 50min στο anamoni off για 15min και στο diafora thermokrasias για -2 βαθμους....
τι να πω δεν ξερω???εσυ πιστευεις πως μπορει να φταει το πελλετ??

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #76047 από dimlyk
να φταιει αποκλειστικα αυτο δεν νομιζω ,,,δεν χανεις ομως τιποτα να κανεις κι αυτη την δοκιμη πριν αρχισεις το σκαλισμα ,,,γιατι με την παροδο του χρονου η αποδοση της σομπας μας πεφτει μια και μαζευεται σταχτη παντου ,,,,κι κει που δεν βλεπουμε ...καπου εδω μεσα πχ ειχα διαβασει οτι στον σωληνα που φερνει αερα ειχαν χωθει πελετακια :) ,,, γι αυτο προτεινω πρωτα ολες τις δοκιμες ,,,πριν αρχισεις να ψαχνεις τα απιθανα


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #100839 από john88s
Πως πήγε η σόμπα; Πόσο την πήρατε; Ενδιαφέρομαι...Άλλες ελληνικές ξέρουμε;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #100845 από kostasant
τελικα τι εγινε με την σομπα σου δουλεψε κανονικα η οχι γιατι εχω και εγω το ιδιο προβλημα και ακρη δεν βρηκα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #100856 από kostasant

ROKAVLON έγραψε: Καλημέρα παιδια..μετα απο μια βδομαδα αριστης λειτουργίας τισ σόμπας σηκωθηκα το πρωι και ειχε alarm 01 και το τασακι ειχε γεμισει πελλετ και ξεχιλισε δεξια και αριστερα...το καθαρισα τιν αναψα και πηρε κανονικα..το μεσημερι παλι το ιδιο..το βραδυ τα ιδια...τελος παντων τις 10 τελευταιες μερες μου το κανει συχνα και αυτο που με προβληματιζει ειναι οτι ενω δουλευε πολυ καλα το εκανε ξαφνικα...εχω αλλαξει και τις ρυθμισεις στο dosologia pelle και παλι το ιδιο..το πελλετ που καιω ειναι energostar
τι μπορει να φταει??ξερει κανεις?

μου εχει παρουσιασει και μενα μερικες φορες το ιδιο προβλημα πως το ελυσες;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #133465 από gregori
καλημερα σε ολους. οπως εγραψα και σε αλλο θεμα αποφασισα να ζεσταθω με αεροθερμη πελλετ και με ενδιαφερει το μοντελο που εχεται εσεις(pefstathiadis-ROKAVLON-adamantios)θα σας ειμουν ευγνομων αν μου λεγαται την γνωμη-εμπειρια σας για την ΤΑ 12 μετα απο ενα χρονο συνυπαρξης.αυτο που με κανει να θελω την ΤΑ 12 ειναι η χωρα κατασκευης ελλαδα και το εργοστασιο διπλα στην περιωχη μου.η εγγυηση 5 χρονια και οτι δεν εχω διαβασει τοσα πολλα σχετικα με τις ρυθμησεις για καλη καυση κ.τ.λ.αυτο βεβαια εξαρταται απο το ποσοι εχουν το μοντελο και ποσο ασχολουνται με το σπορ!!!!περιμενω τα σχολια σας για να παρω μια αποφαση.ευχαριστω πολυ.Υ.Γ.οι αλλες επιλωγες μου ειναι(ΗΡ 22)(ΝΒ-PO1)(NB-PA).κινεζικες αλλα εχω ακουσει πολλα καλλα!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.079 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ