Λύσεις για τις σόμπες της Caminodesing

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #39780 από theoilia
Απαντήθηκε από theoilia στο θέμα Λύσεις για τις σόμπες της Caminodesing
Η CaminoDesing πρέπει να εκπαιδεύσει καλύτερα τους πωλητές της.Ο πωλητής μάλλον δεν την ξέρει καθόλου την σόμπα.Ας τον βάλουν,μόλις τελειώσουν την φούρια που έχουν αυτό τον καιρό, να κάνει κάνα σεμινάριο.Αλλά ας μάθουμε να διαβάζουμε και εμείς τι λέει αυτό το έρμο το βιβλιαράκι που μας έδωσαν μαζί με την συσκευή που αγοράσαμε...Θα μας λύσει πολλές από τις απορίες μας

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #39793 από γαβαλας
thn sompa thn exeis doulepsei??eisai euxaristhmenos apo thn sopmpa?????

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #39813 από theoilia
Απαντήθηκε από theoilia στο θέμα Λύσεις για τις σόμπες της Caminodesing
Λοιπόν μετά από επιτόπια εξέταση.Θερμοκρασία χώρου 19c ο θερμοστάτης στο 20c το αερόθερμο στο auto δουλεύει κανονικά στην πρώτη σκάλα βγάζοντας ζεστό αέρα.Οπότε κάποιο θέμα έχει η σόμπα σου laz37283.Πάρε τηλ και πες τους ότι η σόμπα έχει πρόβλημα.Τα υπόλοιπα θεματακια που έχεις διορθώνονται μέσα από το μενού εφικτού.Λεπτομέρειες για το πως θα το κάνεις θα βρεις στο μανουαλ.


ΥΓ:Αυτόν τον πίνακα ελέγχου έχει η δικιά σου;


φέτος καίμε πετρέλαιο...


Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #39815 από theoilia
Απαντήθηκε από theoilia στο θέμα Λύσεις για τις σόμπες της Caminodesing

γαβαλας έγραψε: thn sompa thn exeis doulepsei??eisai euxaristhmenos apo thn sopmpa?????


γράφε ελληνικά σε παρακαλώ για να μπορούμε να σε διαβάζουμε.Μπορείς να διαβάσεις εδώ www.energ.gr/j15/index.php?option=com_ku...2&id=32967&Itemid=53 την άποψη μου για την σόμπα για το λίγο που την έχω κάψει

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #39836 από laz37283
Απαντήθηκε από laz37283 στο θέμα Λύσεις για τις σόμπες της Caminodesing

theoilia έγραψε: Λοιπόν μετά από επιτόπια εξέταση.Θερμοκρασία χώρου 19c ο θερμοστάτης στο 20c το αερόθερμο στο auto δουλεύει κανονικά στην πρώτη σκάλα βγάζοντας ζεστό αέρα.Οπότε κάποιο θέμα έχει η σόμπα σου laz37283.Πάρε τηλ και πες τους ότι η σόμπα έχει πρόβλημα.Τα υπόλοιπα θεματακια που έχεις διορθώνονται μέσα από το μενού εφικτού.Λεπτομέρειες για το πως θα το κάνεις θα βρεις στο μανουαλ.


ΥΓ:Αυτόν τον πίνακα ελέγχου έχει η δικιά σου;

ναι Θοδωρε αυτον τον πινακα εχει.
Παιδια ο πωλητης ειναι ευγενεστατος με πολυ υπομονη.μου ελυσε πολλες αποριες.Δεν μου φταιει αυτος.Οταν παω σπιτι θα το ελεγξω παλι.Θα βαλω στο auto ξανα το αεροθερμο και θα βαλω ενα βαθμο πανω απο την θερμοκρασια χωρου τον θερμοστατη.Αυριο θα ενημερωσω.δεν ξερω εαν παιζει ρολο οτι ακομη η θερμοκρασια χωρου δεν εχει πεσει κατω απο 20 βαθμους.μηπως λεω μηπως ειναι ετσι.αλλα τι να πω.....σημερα περιμενω δυο συναδελφους που σκεφτονται αγορα της.Θελουν να δουν πως δουλευει για να αποφασισουν ή οχι εαν θα την παρουν και αυτοι.
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by laz37283.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #39842 από laz37283
Απαντήθηκε από laz37283 στο θέμα Λύσεις για τις σόμπες της Caminodesing

γαβαλας έγραψε: thn sompa thn exeis doulepsei??eisai euxaristhmenos apo thn sopmpa?????

απο την ζεστη ναι.αλλα εαν δεν λυθει το θεμα με θερμοστατη,μπορω να πω οτιθα εκνευριστω πολυ.
Κατι ακομη ο πωλητης τους,ο Γιαννης μου εχει υποσχεθει οτι οπως και να εχει το θεμα θα επιλυθει.Να λεμε και τα καλα ετσι?οχι μονο τα στραβα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.083 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ