Ravelli Lisa Plus 7,5kW: πώς σβήνει το Alarm Service;

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #24868 από dp
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΕΡΟΘΕΡΜΗ ΣΟΜΠΑ RAVELLI 7,5 KW LISA PLUS ΠΕΡΥΣΙ ΤΗΝ ΕΚΑΨΑ ΟΛΟ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ.ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟΝ ΚΟΧΛΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΘΟΡΥΒΟ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟΝ ΑΛΛΑΞΑΜΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΖΕΣΤΗ Ο.Κ ΑΡΧΕΣ ΑΝΟΙΞΗΣ ΚΑΤΑ ΤΟ ΑΝΑΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΒΗΣΙΜΟ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΜΥΝΗΜΑ ALARM SERVICE ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΘΟΡΥΒΟ ΣΑΝ ΚΟΥΔΟΥΝΙΣΜΑ.ΜΕΤΑ ΣΤΑΜΑΤΟΥΣΕ.ΕΧΕΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕΙ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΓΙΑ ΚΑΘΑΡΙΣΜΑ.ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΣΑ ΕΞΩΝΥΧΙΣΤΙΚΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΚΕΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΟΛΑ Ο.Κ ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΟ ALARM ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ.ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΗΔΕΝΙΣΩ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ?ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ?ΓΙΑΤΙ ΑΚΡΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΙ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΕΔΩ ΛΑΡΙΣΑ.THANKS ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ
Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #24873 από kosmidis80
Καλως ηρθες αρχικα!

Θα σας παρακαλεσω απο το επομενο ποστ μονο πεζα και ΟΧΙ κεφαλαια!

Σας ευχαριστω!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #25028 από γιαννης-δραμα

dp έγραψε: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΕΡΟΘΕΡΜΗ ΣΟΜΠΑ RAVELLI 7,5 KW LISA PLUS ΠΕΡΥΣΙ ΤΗΝ ΕΚΑΨΑ ΟΛΟ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ.ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟΝ ΚΟΧΛΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΘΟΡΥΒΟ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟΝ ΑΛΛΑΞΑΜΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΖΕΣΤΗ Ο.Κ ΑΡΧΕΣ ΑΝΟΙΞΗΣ ΚΑΤΑ ΤΟ ΑΝΑΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΒΗΣΙΜΟ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΜΥΝΗΜΑ ALARM SERVICE ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΘΟΡΥΒΟ ΣΑΝ ΚΟΥΔΟΥΝΙΣΜΑ.ΜΕΤΑ ΣΤΑΜΑΤΟΥΣΕ.ΕΧΕΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕΙ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΓΙΑ ΚΑΘΑΡΙΣΜΑ.ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΣΑ ΕΞΩΝΥΧΙΣΤΙΚΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΚΕΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΟΛΑ Ο.Κ ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΟ ALARM ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ.ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΗΔΕΝΙΣΩ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ?ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ?ΓΙΑΤΙ ΑΚΡΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΙ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΕΔΩ ΛΑΡΙΣΑ.THANKS ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ

Ο κωδικος ειναι το 35 αν εμπαινες στο θεμα σομπες πελλετ ravelli θα σου λυνονταν η απορια!
www.energ.gr/j15/index.php?option=com_ku...21&id=1124&Itemid=53

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.058 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ