Σόμπα Pellet: Εισαγωγή αέρα από έξω ή από μέσα;

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #157999 από geodag
Παιδιά εγώ επειδή τώρα θα την πάρω και θα την εγκατάστησω λέω στην ίδια τρυπα με την καμινάδα να την κάνω πιο μεγάλη κ βάλω κ μία φ35 αλουμινίου σπιράλ για να πάρω αέρα από έξω κ οπότε θέλω την κλείνω βγάζω το σπιράλ κ παίρνω από μέσα θ κάνω δοκιμές απλά λέω ν την βάλω κολλητά με την καμινάδα για ν έξω όσο το δυνατόν ζεστό αέρα για την καύση όταν παίρνω από έξω...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #158001 από Pasxalis
Στην εναυση θα εχεις μυρωδια αν ειναι τοσο κοντα και ισως λιγο σταχτη οταν θα εχει και λιγο αερα γτ κατι λιγο απο το ταφ θα τα εχεις αυτα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #158009 από geodag
Πως θα έχω μυρωδιά αν η καμινάδα μου δεν χάνει από πουθενα και το τέλος της θα είναι ψηλά καμία σχέση με την εισαγωγή αέρα δηλαδή?? Κ η εισαγωγή αέρα από έξω θα έχει γωνία για να μην έχω θεμα όταν φυσάει ο δυνατός αέρας!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #158013 από Pasxalis
Στην εναυση λιγο καπνο απο την τρυπα του ταφ παντα βγαζει οπως και λλιγο σταχτη που και που.εμενα ετσι δουλευει εγω εκανα αλλη τρυπα για τον αερα λιγο πιο διπλα εχω και γωνια.επισης αν η γειτονια σου καιει πολυ τζακι παλι μπορει να εχεις μυρωδια σε αυτο δεν μπορουμε να κανουμε κατι εμεις ασχετο απλα το λεω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #158014 από geodag
Δηλαδή υπάρχει περίπτωση να μου φέρνει μυρωδιά μέσα στο σπίτι?? Ή απλά στον χώρο καύσης?? Αφού υποτίθεται ότι το ενα με το άλλο (χώρος καύσης με εσωτερικό αέρα σπιτιού) δεν επικοινωνούν πουθενά....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #158016 από Pasxalis
Ο αερας απο εξω ειναι αυτος για μεσα στο σπιτι ο ζεστος εγω που το εχω πιο πανω και διπλα απο 20 ποντους μακρια απο το ταφ μυρωδια ειχα μονο απο τρελο αερα και αυτο για πολυ λιγο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.063 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ