Σόμπα pellet FreePoint: ψάχνω τεχνικό εγχειρίδιο

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #13327 από martini11
θα ηθελα να με βοηθησετε οποιος γνωριζει.εχω μια σομπα free point ειναι ιταλικη και απο οτι εχω καταλαβει φοραει καντραν(μενου) που φορανε οι περισσοτερες σομπες με το ut4 na περνει την τεχνικη ρυθμισει.ειμαι στρατιωτικος,εχω μετακινιθει απο τον τοπο αγορας της σομπας και δεν μπορω να εχω τεχνικη καλυψη απο το καταστημα που την αγορασα.θα με βοηθουσε παρα πολυ αν καποιος εχει τεχνικο εγχειριδιο και ας μην ειναι ακριβως για την δικια μου σομπα.το καντραν γραφει κατω δεξια "by micro novo".απο οτι εχω καταλαβει ειναι μια εταιρια η οποια βγαζει τον αυτοματισμο της σομπας και τον δινει σε ολους τους κατασκευαστες σομπας.ευχαριστω πολυ.
Last edit: 11 Χρόνια 11 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #13329 από sta1
Είναι σόμπα που έχει το ut04 δοκίμασέ το , λέει πως μπαίνεις στο μενού και όλες τις ρυθμίσεις.
docs.google.com/viewer?a=v&q=cache:cMd8P...9rf0bAAhOHQuPnXX0leQ

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
{Η ΑΓΟΡΑ ΤΟΥ ΠΕΛΛΕΤ} Απο 180 ΕΥΡΩ > ΣΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ 280 > ΣΕ ΑΛΛΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟ????????? :whistle:
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by sta1.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #13330 από jnet

martini11 έγραψε: ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΟΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ.ΕΧΩ ΜΙΑ ΣΟΜΠΑ FREE POINT ΕΙΝΑΙ ΙΤΑΛΙΚΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΦΟΡΑΕΙ ΚΑΝΤΡΑΝ(ΜΕΝΟΥ) ΠΟΥ ΦΟΡΑΝΕ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΣΟΜΠΕΣ ΜΕ ΤΟ UT4 NA ΠΕΡΝΕΙ ΤΗΝ ΤΕΧΝΙΚΗ ΡΥΘΜΙΣΕΙ.ΕΙΜΑΙ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΣ,ΕΧΩ ΜΕΤΑΚΙΝΙΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΑΓΟΡΑΣ ΤΗΣ ΣΟΜΠΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΧΩ ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑΣΑ.ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΕΧΝΙΚΟ ΕΓΧΕΙΡΙΔΙΟ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΣΟΜΠΑ.ΤΟ ΚΑΝΤΡΑΝ ΓΡΑΦΕΙ ΚΑΤΩ ΔΕΞΙΑ "BY MICRO NOVO".ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ Η ΟΠΟΙΑ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟ ΤΗΣ ΣΟΜΠΑΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΙΝΕΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ ΣΟΜΠΑΣ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.


Martini γραφουμε με μικρά (πεζά) γράμματα

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.057 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ