Έλλειψη καυσόξυλων στην αγορά

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #8253 από terisds
Απαντήθηκε από terisds στο θέμα Έλλειψη καυσόξυλων στην αγορά

ΑΛΕΚΟΣ έγραψε: ΦΕΡΤΕ ΤΟ ΠΡΙΟΝΙ :woohoo: :woohoo: :woohoo:


:woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ-ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!
Στράτος.
Last edit: 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν by terisds.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #8322 από bill987
Απαντήθηκε από bill987 στο θέμα Έλλειψη καυσόξυλων στην αγορά
Τρίκαλα - Καρδίτσα δεν υπάρχει τίποτα από ξύλα, σε 1-2 που βρήκαμε βαράνε στο κεφάλι, βρεγμένα φουλ και τιμή 150-180 από 110-130 που παίζαμε πριν λίγο καιρό !!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #8325 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Έλλειψη καυσόξυλων στην αγορά

bill987 έγραψε: Τρίκαλα - Καρδίτσα δεν υπάρχει τίποτα από ξύλα, σε 1-2 που βρήκαμε βαράνε στο κεφάλι, βρεγμένα φουλ και τιμή 150-180 από 110-130 που παίζαμε πριν λίγο καιρό !!!


Καποια στιγμη καποιος (εχει κατηγορηθει αρκετα)φωναζε να παρουν ξυλα οσοι τα χρειαζονται γιατι με την καινουργια χρονια θα υπαρχουν ελλειψεις.
Για να λεμε αληθειες κ να μη κατηγορουμε μονο.

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #8387 από foxsat
Απαντήθηκε από foxsat στο θέμα Έλλειψη καυσόξυλων στην αγορά
Καστορια σημερα 14-2-2012 αγορασε ο γειτονας μου ενα φορτιο οξυα προς 140 τον τονο.Η οξυα ειχε περισυ το καλοκαιρι 90 € τον τονο.Θεαματικοτατη αυξηση αλλα αφου δεν υπαρχει πλουσια προσφορα αυτα γινονται.
Ας ελπισουμε με το περας του βαρυτατου χειμωνα και με την ανοδο της θερμοκρασιας να πεσουν οι τιμες.
Αλλιως οι 15 τονοι που εκαψε μεχρι τωρα η γειτονισα μου,και σιγουρα ακομη 3 μεχρι τελους, του χρονου με ανεβασμενες τιμες θα ειναι δυσβασταχτο το κοστος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #8903 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Έλλειψη καυσόξυλων στην αγορά
Βαδίζουμε για 20 του Φλεβάρη, και το απόθεμα ξυλείας των περισσοτέρων από εμάς αρχίζει να τελειώνει.

7 πολύτιμοι τόνοι ξύλου, κάηκαν στον ξυλολέβητα για να μας ζεστάνουν το σπιτικό μας.

Τόσο ήταν η υπολογίσιμη ποσότητα και η προμήθεια που έγινε πέρυσι τον Αύγουστο. Δεν υπολογίσαμε όμως τα παιχνίδια του καιρού, και το μόνιμο δριμύ ψύχος που καιροφυλακτούσε στην γωνία περιμένοντας να μας ξεπαστρέψει παντελώς, και να μας πάρει ότι μας είχε απομείνει σε απόθεμα ξυλείας, αλλά και ευρώ στην τσέπη.

Έμεινε ακόμα με το ζόρι ένας τόνος, μαζέματα προπερσινά, για να βγάλω την χρονιά. Λέω έναν τόνο, αλλά δεν ξέρω εάν είναι τόνος η 500κιλά......σάμπως ήξερα ότι οι 7 τόνοι που πλήρωσα ήταν τόσοι ?

Τέλος πάντων, εάν το κρύο δεν υποχωρήσει και τραβήξει έτσι και όλος ο Μάρτιος....δεν μας βλέπω καλά :angry:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #8909 από dimitris-evia
Απαντήθηκε από dimitris-evia στο θέμα Έλλειψη καυσόξυλων στην αγορά
Μαστορα Μαρτης γδαρτης και κακος παλουκοκαυτης λεμε στα μερη μου

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.069 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ