Ψάχνω καυσόξυλα για ενεργειακό τζάκι

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #14797 από DIMITRISMEG
ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗ8ΗΣΕΤΕ,ΨΑΧΝΩ ΞΥΛΑ ΑΠΟ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΓΙΑ ΔΥΟ ΣΠΙΤΙΑ ΜΕ ΕΝΕΡΓΙΑΚΟ ΤΖΑΚΙ,ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ,ΑΛΛΑ ΑΝ ΜΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΑΣ ΤΑ ΣΚΙΣΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ.ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΠΑΤΡΑ,ΤΑ ΞΥΛΑ ΕΔΩ ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ 150 Ο ΤΟΝΝΟΣ.ΟΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΓΙΑ ΤΙΜΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
ΑΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΑΠΟ ΝΟΜΟ ΑΧΑΙΑΣ ΑΣ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΦΕΡΟΥΜΕ ΜΑΖΙ
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!!!
Last edit: 11 Χρόνια 10 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #14801 από mastoras
Για να σε βοηθήσω αγαπητέ μου θα πρέπει να σου πω ότι η τιμή που βρήκες για την Πάτρα είναι μια χαρά, για τα σημερινά δεδομένα.

Η δουλειά με το ξύλο χάλασε για πολλούς και διαφόρους λόγους, όταν ασχοληθείς και ψάξεις όλα τα θέματα στο φόρουμ που συσχετίζονται με τα ξύλα θα πάρεις μια ιδέα τι ακριβώς συμβαίνει. ;)

Η Βουλγαρία πέφτει μακριά από την Πάτρα και τα χιλιόμετρα είναι πολλά.

Αν είσαι σίγουρος ότι ο τοπικός έμπορος θα σε χρεώσει πραγματικά όσους τόνους ζητήσεις να αγοράσεις, και τα ξύλα είναι με σχετικά μικρή υγρασία, τότε καλύτερα μπες στην διαδικασία προμήθειας με 150ευρώ τον τόνο. Αν αγοράσεις πολλούς τόνους φυσικά θα σου κάνει και καλύτερη τιμή.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DIMITRISMEG

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #14807 από DIMITRISMEG
σε ευχαριστω πολυ φιλε μου,ηθελα να κανω μια ερευνα αγορας υπε8ετα οτι 8α τα εβρισκα γυρω στα 60 τον τονο και 40 τα μεταφορικα περιπου στα 100 ευρο τον τονο.50 ευρο τον τοννο διαφορα ειναι λογαριασμος για εμας,γιατι δεν καιμε 2-3 τοννους αλλα πολλα περισσοτερα,να εισαι καλα παντως για τις πληροφοριες

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #14837 από androutso
Φιλε DIMITRISMEG και εγω απο Πατρα ειμαι και ψαχνω να βρω μια ακρη.Αν θελεις στειλε μου μαιλ στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. για να οργανοσουμε κατι μαζι και με οποιων αλλον θελει.

ATMOS DC32S

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.057 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ