Α/Θ ή υδραυλικό τζάκι

Περισσότερα
1 Χρόνος 5 Μήνες πριν #178189 από Tsiknis
Α/Θ ή υδραυλικό τζάκι δημιουργήθηκε από Tsiknis
καλησπέρα στην ομάδα περιμένω το εξοικονομω ανακαινίζω Για νέους που θα τρέξει τον Δεκέμβριο και θέλω να βάλω θερμανση στο σπίτι έχει είδη σωληνώσεις και είναι ένα δυοροφο 120τμ στο νησί της Κω απλά είμαι ανάμεσα σε Α/Θ Η υδραυλικό τζάκι. το τζάκι το γουστάρω πολύ γιαυτό το θέλω έχουμε και λίγα ξυλα δικά μας αλλά όχι για όλο τον χειμώνα σίγουρα θα πρέπει να πάρω και έξτρα απλά τώρα δεν ξέρω η αντλία συμφέρει ποιο πολύ γενικά? μήπως τώρα με τις αυξήσεις δεν? επίσης μήπως το τζάκι δεν το επιδοτεί το εξοικονομω? εσείς γενικά τι γνώμη έχετε ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 5 Μήνες πριν #178204 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Α/Θ ή υδραυλικό τζάκι
το τι πριμοδοτει το εξοικονομω δεν θα πρεπει να ειναι το κυριο κριτηριο ... κανε μονωσεις η οτι αλλο νομιζεις με το προγραμμα ... ρωτας την χειροτερη εποχη για προβλεψεις ! 4-5 τονοι ξυλα μαλλο σου αρκουν αν εχεις αρκετα απ αυτα διαλεγεις τζακι απο την αλλη η αντλια ειναι φτηνη οσο επιδοτειται το ρευμα και ιδανικη για την περιοχη σου αλλα θελει σωστη μελετη και διαστασολογηση γιατι αν ειναι μικρη τοτε ερχεται παναριβα σε καταναλωση 


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.062 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ