Adler Cayenne 16kw

Περισσότερα
5 Χρόνια 5 Μήνες πριν #164425 από sitsena
Απαντήθηκε από sitsena στο θέμα Adler Cayenne 16kw
Επίσης βάζω φωτογραφίες από το πάνω μέρος της σομπας για να καταλάβετε. οι βίδες είναι μικρές και δεν μπορώ να το πιάσω από κάτω το παξιμάδι για να ασφαλίσει. Και για την εγκατάσταση σκέφτομαι να φωνάξω τεχνικό για να με καλύπτει στην εγγύηση. ξερετε πόσο χρεώνουν? λογικά αυτός για την kalor είναι από θεσσαλονικη.
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 5 Μήνες πριν #164426 από Pasxalis
Απαντήθηκε από Pasxalis στο θέμα Adler Cayenne 16kw
Το καπάκι έτσι είναι αν μπει στην θέση σου δεν πάει πουθενά καθαρίζεις εύκολα και εκεί τα μέρη γτ πιάνουν σκόνη από το πέλλετ γτ σου κάνει τόση εντύπωση;εγώ τόσα λεφτά πήρα με την καβαλάρη. Ο τεχνικός έναν που ξέρω ήθελε 30 ευρο να πατηση ένα Κουμπή εγώ την άναψα με τον εισαγωγέα και για θέμα εγγύησης δεν είχε κάποιο θέμα όλα δύο χρόνια εκτός αντίστασης

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 5 Μήνες πριν #164427 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Adler Cayenne 16kw
Φώναξε το τεχνικό καλύτερα αλλά δεν είναι και αεροπλάνο να το πετάξεις!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 5 Μήνες πριν #164431 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Adler Cayenne 16kw
διαβασε τι αναφερει στην εγγυηση ...δεν ειναι σε ολους υποχρεωτικο το πρωτο αναμμα(καποτε ζητουσαν 200-250 ευρω καποιοι!!!) αλλα ακομα κι αν ειναι μαλλον θα πρεπει να σου δωσει ο τεχνικος καποιο χαρτι κι επιπλεον θα πρεπει να ειναι διαπιστευμενος οποτε τεχνικο μονο απ το μαγαζι που την αγορασες ...
γνωμη μου παντως κανε την τοποθετηση χωρις να σκαλιζεις την σομπα ...πατα το κουμπακι και περιμενε ν αναψει ...αν ολα πανε καλα ειναι εδω τα παιδια για οποια βοηθεια ...αν οχι αμεσα καλεις το μαγαζι που την πηρες


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.093 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ