Βοηθεια για αγορα σομπας Pellet

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #157893 από Vaggelis_Pap
Απαντήθηκε από Vaggelis_Pap στο θέμα Re:Βοηθεια για αγορα σομπας Pellet

ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ έγραψε: Θα σου πω κατι φιλικα που το εχω συναντησει πολλες φορες 'ΜΕ ΠΟΡΔΕΣ ΔΕΝ ΒΑΦΕΙΣ ΑΥΓΑ" :woohoo:

Αυτό φίλε μου ειναι ο κανόνας στις περισσότερες αγορες. Στην συγκεκριμένη όμως επειδή ολοι πλέον ξέρουμε το πως λειτουργούν οι εταιρείες αυτές, καλό είναι να είμαστε λιγο καχύποπτοι και ας πέσουμε εξω. Σίγουρα κάποιος άλλος θα βοηθηθεί διαβάζοντας τα. Οπως και εγώ άλλωστε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #157896 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Μια σομπα με υλικα που θα τη συνδεσεις θα αγορασεις!οσ καχυποπτοι πρεπει να ειμαστε ολοι σου λεμε σε ολο το νημα ΥΠΟΣΤΙΡΗΞΗ ΤΟ ΜΑΝΙΟΥΑΛ ΜΕ ΤΙΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ(ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΛΕΟΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ)ΚΑΙ ΓΡΑΠΤΗ ΕΓΓΥΗΣΗ(ΠΟΥ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ) ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΑΓΟΡΑ ΑΠΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ Η ΕΤΑΙΡΙΑ.ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΜΕ ΜΕΓΑΛΑ!!!!!!δεν θα κανεις τη αγορα του αιωνα!!!!!!!!!!!! :P :P :P :P

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #157897 από Vaggelis_Pap
Απαντήθηκε από Vaggelis_Pap στο θέμα Re:Βοηθεια για αγορα σομπας Pellet

ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ έγραψε: Μια σομπα με υλικα που θα τη συνδεσεις θα αγορασεις!οσ καχυποπτοι πρεπει να ειμαστε ολοι σου λεμε σε ολο το νημα ΥΠΟΣΤΙΡΗΞΗ ΤΟ ΜΑΝΙΟΥΑΛ ΜΕ ΤΙΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ(ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΛΕΟΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ)ΚΑΙ ΓΡΑΠΤΗ ΕΓΓΥΗΣΗ(ΠΟΥ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ) ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΑΓΟΡΑ ΑΠΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ Η ΕΤΑΙΡΙΑ.ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΜΕ ΜΕΓΑΛΑ!!!!!!δεν θα κανεις τη αγορα του αιωνα!!!!!!!!!!!! :P :P :P :P

Προφανώς και δεν ειναι η αγορά του αιώνα για σενα, για άλλους ομως τα 3500 μπορει να μην τους περισσεύουν και να κάνουν το σκατο τους παξιμάδι για να τα βρουν. Ασε λοιπον τα κλισε και υπεράνω σχόλια και αν έχεις κάποια απάντηση που μπορεί να βοηθήσει κάποιους δωστην, αλλιως θα σε παρακαλούσα να μην κουράζουμε και τους υπόλοιπους.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #157899 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
παρτη και καλες καυσεις δεν ειμαι υπερανω σε εργοστασιο βαρδιες δουλευω και δεν κανω τον εξυπνο και δεν αντιλεγω για το ΣΚΑΤΟ!!!!!!.απλα σε 3-4 σελιδες διαβαζω τα ιδια πραγματα.τον απριλιο ξεκινα και το εξοικονωμω κατ οικον για δες μηπως σε συμφερει να κανεις και καμια παρεμβαση (μονωση) στο σπιτι και το λεβητα αλουμηνια και διαφορα αλλα.τον μισο χειμωνα το φαγαμε!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.068 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ