Tι να επιλέξω; Δεν έχω ιδέα...

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #5931 από giorgopap
aκαλησπερα μενω σε ενα σπιτι 120τμ που για κυρια θερμανση χρησιμοποιει καλοριφερ με πετρελαιο
σκεφτομαι να αγορασω μια σομπα η οποια θα τοποθετηθει σε κεντρικο σημειο στο σπιτι σαλοκουζινα ενιαιοs χωροs για να βοηθησει στην θερμανση του σπιτιου που με τα βιαs φτανει τουs 20c
δεν εχω ιδεα απο σομπεs ουτε τι χαρακτηριστικα να αναζητησω (πχ μαντεμι? απλη σομπα με ξυλο? με πελλετ?ποιεs εταιρειεs θερεωρειται αξιοπιστεs) κοστολογικα δεν θελω να φυγω πανω απο 600-700 ευρω
οποιοs γνωρισει αs προτεινει σομπεs
ευχαριστω Γιωργοs
Last edit: 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #5958 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Tι να επιλέξω; Δεν έχω ιδέα...

giorgopap έγραψε: aκαλησπερα μενω σε ενα σπιτι 120τμ που για κυρια θερμανση χρησιμοποιει καλοριφερ με πετρελαιο
σκεφτομαι να αγορασω μια σομπα η οποια θα τοποθετηθει σε κεντρικο σημειο στο σπιτι σαλοκουζινα ενιαιοs χωροs για να βοηθησει στην θερμανση του σπιτιου που με τα βιαs φτανει τουs 20c
δεν εχω ιδεα απο σομπεs ουτε τι χαρακτηριστικα να αναζητησω (πχ μαντεμι? απλη σομπα με ξυλο? με πελλετ?ποιεs εταιρειεs θερεωρειται αξιοπιστεs) κοστολογικα δεν θελω να φυγω πανω απο 600-700 ευρω
οποιοs γνωρισει αs προτεινει σομπεs
ευχαριστω Γιωργοs


Φίλε giorgopap, επειδή εδώ είμαστε καταναλωτές κι όχι έμποροι ή 'κρυφοέμποροι', μην περιμένεις να σου προτείνουμε συγκεκριμένες μάρκες. Αναζήτησε στο φόρουμ ανάλογα θέματα, ενώ κάποιοι συμφορουμίτες μπορούν να σου μιλήσουν για τη δική τους επιλογή, η οποία όμως μπορεί να μην ταιριάζει σ' εσένα.
Μη βιαστείς, έτοιμο μην περιμένεις τίποτα. Ψάξε, ρώτα, παρακολούθα τις συζητήσεις και θα κατασταλάξεις κάποια στιγμή κάπου.
Καλωσήρθες...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #5974 από thlanarass
Απαντήθηκε από thlanarass στο θέμα Tι να επιλέξω; Δεν έχω ιδέα...
με το ποσο που αναφερεις μονο σομπα για ξυλα αγοραζεις.

βρες απο που θα περασει ηκαμιναδα σφυροκαλεμα για τις τρυπες και εισαι ετοιμος.

Σομπες πελλετ ,τζακι(αν δεν εχεις ηδη )θα σου βγουν σιγουρα ακριβοτερα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #6069 από giorgopap
Απαντήθηκε από giorgopap στο θέμα Tι να επιλέξω; Δεν έχω ιδέα...
τι γνωμη εχετε για την σομπα ξυλου LINCAR SAMURAI που κοστιζει κοντα στα 1000 ευρω?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #6132 από N1k0s
Απαντήθηκε από N1k0s στο θέμα Tι να επιλέξω; Δεν έχω ιδέα...
όμορφο είναι , σόμπα είναι , ίσως ακριβή για τα δεδομένα της εποχής ... αν γνωρίζει κάποιος κάτι παραπάνω για την εταιρία , καλό είναι να μας πει ...

To pellet με έσωσε
τα τριπλά τζάμια θα με σώσουν ;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.067 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ