Καμινάδα πέλλετ σε βεράντα.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #141176 από Nasikas
Απαντήθηκε από Nasikas στο θέμα Καμινάδα πέλλετ σε βεράντα.

michalisgr έγραψε: GEORG;; ΧΑΛΑΡΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.. :) ναι ρε ντιμλινκ το πολυ πολυ θα βαλει φιλτρο του μοσχαλη και τελος.. εγω τοχω 3 χρονια τωρα χωρις κανενα προβλημα..

Δεν σου ειπα να παρεις πιστοποιημενο πελλετ απλα να ειναι ανοιχτοχρωμο και οχι σκουρο μαυρο για να ΜΗΝ καπνιζει!

Μιχαλη μου, γυρω στις 10 πμ η μμ - που θα περναω απο ΕΟ, θα παρακάμψω να σου αφήσω ενα σακί ανοικτόχρωμο πέλλετ.
Μηπως και καταλάβεις ότι
1. η λιγνίνη συμποεζόμενη σκουραίνει
2. Ακομα και η Din plus επιτρεπει προσθετα ....λευκαντικά εως 2%.
3. Τα πρόσθετα μειώνουν δραματικά την θερμογονο δύναμη.
4. Η ξήρανση με χρήση βιομαζας σε drum drier τυπου ξηραντήριο, ειναι αυτο που σκουραίνει επίσης το πριονίδι


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": mastoras, electron

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #141178 από vag1234
Απαντήθηκε από vag1234 στο θέμα Καμινάδα πέλλετ σε βεράντα.
Μαλλον το creta εννοουσε ο Μιχαλης

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #141203 από michalisgr
Απαντήθηκε από michalisgr στο θέμα Καμινάδα πέλλετ σε βεράντα.
ρε φιλε...μην ασχοληθεις ΚΑΝ με πολεοδομ και τετοια.. Ακου τη τσεπη σου και κανεναν αλλο.. Βαλε τη σομπτιτσα να ζεσταθει η οικογενεια σου.... τους αλλους ΑΣΤΕ τους να σκανε απο τη ζηλεια η μαλλον φθονο γιατι ο φθονος εχεις και την κακια μεσα του.. Νασικα;; Για το κρετα λεω φιλε μου οχι για το αλφα... το μονο καλο που κανει το κρετα ειναι σαν προσανα για το τζακι..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #141268 από Gdevil
Απαντήθηκε από Gdevil στο θέμα Καμινάδα πέλλετ σε βεράντα.

george71 έγραψε: Savvas, έγινε γενική συνέλευση της πολυκατοικίας πριν περίπου ένα μήνα με θέμα να βγάλω μια σωλήνα Φ8 δίπλα από ένα λούκι αλλά ήταν 4-5 ιδιοκτήτες αρνητικοί προφασιζόμενοι γελοίες δικαιολογίες, μέχρι το ότι η σόμπα θα κάνει θόρυβο και θα τούς ενοχλεί!!!. Επαναλαμβάνω ότι ήταν αρνητικοί αυτοί που έχουν κάνει τις παρανομίες. Για αυτό το λόγω εκνευρίζομαι, επειδή έχουν θράσος και κακία.

Μάλλον για δωράκι μου ακούγεται αυτό.....
Από ότι καταλαβαίνω εσύ είχες κάθε πρόθεση να σηκώσεις καμινάδα αλλά δε σε αφησε η απόφαση της γενικής συνέλευσης.
Οπότε προχώρησες στην αμέσως καλύτερη λύση. Φίλτρο.
Πάρε ένα αντίγραφο από αυτήν την γενική συνέλευση... Θα σου χρειαστεί.....


Ειδικός δεν είμαι. Οτι γράφω είναι προσωπικές σκέψεις. Όποιος τις διαβάζει ας τις κρίνει πριν τις αποδεχτεί ή πριν τις απορρίψει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #141271 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Καμινάδα πέλλετ σε βεράντα.

Nasikas έγραψε:

michalisgr έγραψε: GEORG;; ΧΑΛΑΡΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.. :) ναι ρε ντιμλινκ το πολυ πολυ θα βαλει φιλτρο του μοσχαλη και τελος.. εγω τοχω 3 χρονια τωρα χωρις κανενα προβλημα..

Δεν σου ειπα να παρεις πιστοποιημενο πελλετ απλα να ειναι ανοιχτοχρωμο και οχι σκουρο μαυρο για να ΜΗΝ καπνιζει!

Μιχαλη μου, γυρω στις 10 πμ η μμ - που θα περναω απο ΕΟ, θα παρακάμψω να σου αφήσω ενα σακί ανοικτόχρωμο πέλλετ.
Μηπως και καταλάβεις ότι
1. η λιγνίνη συμποεζόμενη σκουραίνει
2. Ακομα και η Din plus επιτρεπει προσθετα ....λευκαντικά εως 2%.
3. Τα πρόσθετα μειώνουν δραματικά την θερμογονο δύναμη.
4. Η ξήρανση με χρήση βιομαζας σε drum drier τυπου ξηραντήριο, ειναι αυτο που σκουραίνει επίσης το πριονίδι


Αυτά σε εμένα θα τα δίνεις διότι χρειάζεται να μαζεύω στοιχεία και πληροφορίες για να τα τρίβω στις μούρες μερικών που έχουν ξεφύγει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #141273 από Nasikas
Απαντήθηκε από Nasikas στο θέμα Καμινάδα πέλλετ σε βεράντα.
όσον αφορά την καμινάδα, προσπαθω να βρω χρόνο να κατεβω Λαμία, μήπως και βοηθησω και την κατασταση αυτή.
- Δεν ειναι πελάτης μου, αλλά αν παω, , θα παω επειδή καταγγελουσα είναι μια........σβετλανα...(που είναι ο Τακης να μου επιτεθεί- μου λείπει)





Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...
Συνημμένα:
Last edit: 9 Χρόνια 4 Μήνες πριν by Nasikas.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.103 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ