Εγκατάσταση Σόμπας Πελλετ Ravelli Holly Canalizata

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #140375 από egiok
καλησπέρα θα μου κάνουν εγκατάσταση σε μια holly canalizata kia έχω ένα ερώτημα ποιος είναι ο σωστός τρόπος για τα κανάλια το κάθε ένα ξεχωριστά η ταφ από την σόμπα μόνο κανάλι και διανομή κάπου στο κέντρο του σπιτιού πάλι με ταφ ευχαριστώ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #140379 από γιαννης-δραμα
Καλό είναι να βάλεις και τα δυο κανάλια,πρεπει να δεις και την διαρυθμιση του σπιτιου.
Αν πχ εκεί που θα μπει η σόμπα είναι το σαλόνι που είναι μεγαλο(το μισο σπιτι ας πούμε) τοτε υπαρχει πιθανότητα να μη φτασει η ζέστη που βγάζει μονο απο μπροστα και να χρειαστεί να μεινει και το 1 κανάλι μπροστα!
Και εγώ την ίδια έχω και χρησιμοποιώ το ενα κανάλι για άλλο δωμάτιο και το άλλο για μπροστά.
Δες το θέμα στην υπογραφή μου έχει και ενα βιντεακι της Ραβελι για τα κανάλια που με αισθητήρια εχεις πληρη έλεγχο των καναλιών,έτσι το έχω εγώ αλλά μονο που δεν έχω τα ασύρματα αισθητήρια αλλά τα ενσυρματα(προσοχή τα αισθητηρια δεν περιλαμβάνονται στη σομπα)!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": egiok

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #140381 από egiok
ευχαριστώ γιαννη για την συμβουλή σου σου θέτω άλλο ένα ερώτημα έχεις κάτι να μου πεις για τα πελλετ ελληνικά η αυστριακά ευχαριστω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #140390 από γιαννης-δραμα

egiok έγραψε: ευχαριστώ γιαννη για την συμβουλή σου σου θέτω άλλο ένα ερώτημα έχεις κάτι να μου πεις για τα πελλετ ελληνικά η αυστριακά ευχαριστω

Ελληνικά η Αυστριακά να καίγονται καλά ;)
Κάνε μια έρευνα αγοράς δες τιμες πάρε και κάνα δυο τρια σακουλάκια και δοκίμασετα και μετα αποφασίζεις τι σε συμφερει,να το παίρνεις πιο φτηνά και να καθαριζεις λίγο περισσότερο η πιο ακριβά και καθάρισμα πιο αραιά!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.057 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ