Αχ Θεέ μου, κάνε ένα θαύμα να κάνω μια σωστή αγορά...!

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #92877 από STERGIOS

terisds έγραψε: Γιατί δεν ζητάς από τον θεό,να σου πει τα νούμερα του τζόκερ;
Πιο εφικτό θα ήταν. :lol: :lol:



αχ το χρημα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #92892 από electron
ότι και να πάρεις, θα έχει την ταλαιπωρία του.. δυστηχως έτσι όπως μας κατάντησαν θα παιδευόμαστε για πολλά χρονιά όπως φαίνεται.. απέφυγε τα πολύπλοκα ηλεκτρονικά και αν πάρεις σόμπα νερού πελλετ έχε υπόψη σου οτι γεμίζει γρήγορα το σταχτοδοχείο της και θέλει συχνά να το αδειάζεις


"Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα..."
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
"κάτοχος Mavil Primus 25"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #92894 από dimitris11
Το σταχτοδοχειο γεμιζει αναλογα την καταναλωση.Την ταλαιπωρια μαλλον δεν την γλυτωνεις,θελει να πιανουν και λιγο τα χερια σου.
Μεγαλη ιστορια...το πελετ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #92898 από nikolas
Stergios το μεγάλο πρόβλημα είναι ότι κάθε άσχετος πουλάει σόμπες πελλετ οι περισσότεροι από προσπέκτους και σε αυτο φταινε οι εισαγωγης που αν προσεξης μαθαίνουν καποια πραγματα μεσα απο το φορουμ. Ψαξε να βρης ελληνικη και αγορασε την απο καταστημα που ασχολείται με την θερμαση ωστε να εχεις λιγοτερες πιθανοτητες αποτυχίας. Η σομπα πελλετ ειναι η καλητερη λύση ζεσταίνεσαι πραγματικα 24 ωρες χωρις σκοτουρες και ταλαιπωρία αρκεί να μην ενοχλεί η καμινάδα. Οσο για τα προβληματα που διαβαζεις μερικα ισχύουν καποια αλλα τα δημιουργούν μερικοι για πολλους και διαφορετικούς λόγους. Φέτος ζεστανα απο τον νοεμβριο το σπιτη μου 115 τετραγωνικά με σομπα πελλετ και μεχρι σημερα εδωσα 320 ευρω. Ειμαι Αθηνα βορεια προαστια με πυλωτή απο κατω και με μονά τζαμια αλουμινίου

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #92900 από ippomas
Κατι μου θυμιζης εσυ... το ανεκδοτο με τον γρυλο το ξερης? Μια απο τ ιδια. :evil:

Το να ρωτας δεν ειναι κακο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #92903 από electron
Γιατί δεν παίρνεις λέβητα?, έμενα μου πούλαγαν μια σερβική σόμπα νερου στα 2,200€. με μικρή διάφορα πήρα λοιπόν έναν λέβητα βιομάζας που καίει και ξύλο και πελλετ και βιομάζα. Όποτε εχω και επιλογές στο καύσιμο. Όπως λέει και ο φίλος παραπάνω προτίμησε να είναι Ελληνικό. Έχει μεγαλη σημασία για την μετέπειτα υποστήριξη


"Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα..."
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
"κάτοχος Mavil Primus 25"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.069 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ