Edilkamin Iris ή Lilia 8kW

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #81409 από edilkamin iris
Edilkamin Iris ή Lilia 8kW δημιουργήθηκε από edilkamin iris
Καλησπέρα, θα ήθελα και εγώ με την σειρά μου να ζητήσω αν έχει κανείς το εγχειρίδιο αλλαγής παραμέτρων για την σόμπα όπως λεγόταν πέρισυ iris και όπως λέγεται τώρα lilia της Edilkamin.. Είναι η σόμπα με το πάνελ της στη κάτω πλευρά.. Έπειτα από 2 ολόκληρα χρόνια λειτουργίας άρχισε και αυτήν όπως και άλλες από ότι διάβασα στο forum να μη λειτουργεί όπως πριν, πχ γεμίζει pellet στο άναμμα, το κουπάκι μετά από λίγες ώρες λειτουργίας γεμίζει καμμένα pellet κτλ.. Ένας φίλος μου έδωσε τις ρυθμίσεις για την ecoidro αλλά δεν έχουν καμία σχέση με αυτές της iris.. Κλασσικά από εκεί που την αγόρασα δεν έχει έναν που να γνωρίζει από τέτοιου είδους αυτοματισμούς και δε μπορούν να βρούνε και το εγχειρίδιο.. Θα σας παρακαλούσα αν το έχει κανείς ή αν μπορεί να το βρεί να μου στείλει μήνυμα.. Αλήθεια private messages δε μπορούμε να στέλνουμε? Τέλος ακόμη μία ερώτηση που θα ήθελα να κάνω είναι η εξής, παρατηρώ τελευταία να χάνοντε-σβήνουν τα ψηφία στο πανελάκι της σόμπας, άλλα επανέρχοντε όταν την σβήνω άλλα όχι, τι μπορεί να είναι? Ευχαριστώ εκ των προτέρων..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #81735 από edilkamin iris
Απαντήθηκε από edilkamin iris στο θέμα Edilkamin Iris ή Lilia 8kW
Οκ έπειτα απο 2-3 μέρες το βρήκα στα ιταλικά το μετέφρασα στα αγγλικά και το δοκιμάζω τώρα, η σόμπα είχε αρχίσει να μου βγάζει και σφάλμα H1 ____ ALARM DEPRESSION: PROBLEM LINKED TO AIR CIRCULATION το οποίο κατά πάσα πιθανότητα λύθηκε..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.080 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ