Τη γνώμη σας για την NB-PA 13kW

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #63252 από KWSTAS R1
Απαντήθηκε από KWSTAS R1 στο θέμα Τη γνώμη σας για την NB-PA 13kW
Η NB PA 13KW με την HP22 εχουν τον ιδιο χωρο καυσης οχι εκει που πεφτουν τα πελλετ τα γυρω γυρω σαν ποιτητα ???
χρονια πολλα σε ολους
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by KWSTAS R1.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #63267 από dora-serres
Απαντήθηκε από dora-serres στο θέμα Τη γνώμη σας για την NB-PA 13kW
χρόνια πολλά.
αν διαβασεις το δευτερο λινκ που σου πρότεινε ο dimlyk (κινέζικη αεροθερμή σόμπα) θα σου λυθουν αρκετές απορίες σχετικά με τη σόμπα που ενδιαφέρεσαι όσο και για τις διαφορές που ρωτάς.
Είναι πολλές σελίδες το ξέρω αλλά αξίζει γιατί θα ξέρεις τι θα πρέπει να λάβεις υπόψιν πριν την αγορά. ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #66917 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Τη γνώμη σας για την NB-PA 13kW

dora-serres έγραψε: χρόνια πολλά.
αν διαβασεις το δευτερο λινκ που σου πρότεινε ο dimlyk (κινέζικη αεροθερμή σόμπα) θα σου λυθουν αρκετές απορίες σχετικά με τη σόμπα που ενδιαφέρεσαι όσο και για τις διαφορές που ρωτάς.
Είναι πολλές σελίδες το ξέρω αλλά αξίζει γιατί θα ξέρεις τι θα πρέπει να λάβεις υπόψιν πριν την αγορά. ;)

Δώρα, χρόνια πολλά και καλή χρονιά! Πώς τα πάει η δική σου σόμπα; Δε σε βλέπω να γράφεις, άρα είτε δουλεύει απροβλημάτιστα είτε δε θες να ασχοληθείς άλλο μαζί της!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #66962 από KWSTAS R1
Απαντήθηκε από KWSTAS R1 στο θέμα Τη γνώμη σας για την NB-PA 13kW
παιδια την παρήγγειλα την σομπουλα την περιμενω το Σαββατο :)
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #66974 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Τη γνώμη σας για την NB-PA 13kW
Καλως να σου έρθει, και ακόμα καλύτερη ευχή να σε ζεστάνει πραγματικά.

Οτι χρειαστείς εδώ είμαστε για ρυθμίσεις κτλ......με ανταπόδοση φυσικά για ρυθμίσεις 4αδας στη R1 :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #67042 από dora-serres
Απαντήθηκε από dora-serres στο θέμα Τη γνώμη σας για την NB-PA 13kW

DOOM_NX έγραψε:

dora-serres έγραψε: χρόνια πολλά.
αν διαβασεις το δευτερο λινκ που σου πρότεινε ο dimlyk (κινέζικη αεροθερμή σόμπα) θα σου λυθουν αρκετές απορίες σχετικά με τη σόμπα που ενδιαφέρεσαι όσο και για τις διαφορές που ρωτάς.
Είναι πολλές σελίδες το ξέρω αλλά αξίζει γιατί θα ξέρεις τι θα πρέπει να λάβεις υπόψιν πριν την αγορά. ;)

Δώρα, χρόνια πολλά και καλή χρονιά! Πώς τα πάει η δική σου σόμπα; Δε σε βλέπω να γράφεις, άρα είτε δουλεύει απροβλημάτιστα είτε δε θες να ασχοληθείς άλλο μαζί της!


Καλή χρονιά Παναγιώτη μου να έχουμε. Με τη σομπούλα προσπαθούμε ακόμα να γνωριστούμε, συνέχεια απο πάνω της είμαι, έχω γίνει δεύτερη σταχτομπούτα. :P
Αύριο ελπίζω να παραλάβω επιτέλους το Golden ώστε να στρώσει κι εκείνη να ηρεμήσω κι εγώ λίγο, και να δω πως καίει σωστά...
ΥΓ. μπορεί να μην γράφω συχνά λόγω άγνοιας στα περισσότερα θέματα αλλά σας παρακολουθώ καθημερινά.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.067 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ