Λέβητες / σόμπες pellet Ελληνικής κατασκευής

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #40550 από theoilia
Και εγω προτίμησα να εμπιστευτώ έλληνα κατασκευαστή που θεωρητικά δεν έχει την τεχνογνωσία άλλων ευρωπαίων.Τον εμπιστεύτικα και δείχνη οτι δεν τα το μετανιώσω.Σομπα πέλλετ αγόρασα της CaminoDesing

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #40551 από Grecu_

blaxaki έγραψε: Ετσι ακριβως φιλε μου πρεπει να στηριζουμε ελληνικα προιοντα.αισθανομαι και ειμαι τυχερος που δουλευω σε εταιρεια με αντικειμενο εξαερισμο κλιματισμο(στομια)εξαγουμε σε ολα τα βαλκανια κυπρο
και σε αλλα κρατη και προπαντων η εταιρεια εχει 40 ατομα ΕΛΛΗΝΕΣ μακαρι να υπηρχαν και αλλοι κλαδοι και εταιρειες ετσι


Του αερογιγαντα εισαι βρε? :p
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Diplomatis

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #40554 από dimitris11
Αν θελουμε μπορουμε να ειμαστε ισαξιοι και καλυτεροι,αρκει να σκεφτομαστε μελλοντικα.
Θα αναφερθω στη σομπα μου (πελετ) Ελληνικης κατασκευης.Θα αναφερθω στα μειονεκτηματα της που απ'οτι ακουσα απο τον εμπορο που την αγορασα στα καινουρια μοντελα τα εχουν βελτιωσει.
Πρωτο προβλημα ηταν ο θορυβος του μοτερ θερμανσης χωρου,ηταν απαραδεκτος.Υπαρχουν σηγουρα και πιο αθορυβα μοτερ δεν ειναι επιστημη ειναι θεμα ποιοτητα κατασκευης.
Δευτερον το μοτερ ειχε τοποθετηθει απροσεκτα,δηλαδη περα απο το θορυβο που εκανε ο μισος αερας που εβγαζε πηγαινε αλλου απο εκει που επρεπε.
Αυτο το καταλαβα ,διοτι ειχε τεσσερις σωληνες να βγαζει αερα και απο τους δυο ακριανους εβγαζε μονο οταν την εβαζα στο τερμα,στην αρχη σκεφτηκα μηπως εχει καποιον αυτοματισμο,αλλα οταν την ανοιξα απο κατω διαπιστωσα την κακοτεχνια.
Το διορθωσα μονος και στη συνεχεια κατεβασα τις στροφες του ανεμηστηρα και η σομπα εγινε πιο φιλικη.
Τριτον ο κοχλιας τροφοδοσιας μπλοκαρε με τα πιστοποιημενα πελετ,του διπλασιασα τη ροπη και το προβλημα λυθηκε.
Αυτα τα προβληματα θα μπορουσαν να μην υπαρχουν εξ'αρχης,χωρις να αλλαξει το κοστος κατασκευης και ο πελατης να ειναι ευχαριστημενος.
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by dimitris11.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #40559 από blaxaki
ετσι!!!!εσυ ποιος εισαι?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #40560 από Grecu_
Εγω ειμαι γονος συνεργατων απο παλια :D
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by Grecu_. Αιτία: *

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #40564 από blaxaki

Grecu_ έγραψε: Εγω ειμαι γονος συνεγατων απο παλια :D

μολις το ειδα φιλε απο γεωργαλα εγω ειμαι ο υπευθυνος παραγωγης χαρης και χαρηκα χαχαχχαχαχ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.064 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ