Prince 20kW (Ιταλίας)

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #38763 από Γιάννης Ρούκουνας
Καλησπέρα σε ολη την παρέα, θα ήθελα να ρωτήσω στο forum εάν κάποιος εχει πάρει την PRINCE 20KW Ιταλική είναι, από οτι μπήκα στι site τού κατασκευαστή βρήκα τα στοιχεία, κάποιο κατάστημα την εχει ετοιμοπαράδωτη καί μου την δείνει 250 ευρώ χαμηλότερα, ανεβάζω καί τα στοιχεία, εάν την γνωρίζει κάποιος ασ μου πεί εάν αξίζει να την πάρω , νάσται καλά όλο το forum γιατί από εδώ εμαθα αρκετά πράγματα πού δεν ήξερα.
Συνημμένα:
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #38767 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Prince 20kW (Ιταλίας)
εκτος απο τιμη ρωτησες για εγγυηση ,,σερβις ?


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #38769 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Prince 20kW (Ιταλίας)
επίσης 250 ευρώ χαμηλότερα από τι ?? Κάλλιστα μπορεί να χει ανεβασμένες τιμές σε σχέση με άλλους κατά 300 ευρώ και εσένα να σου χαρίζει 250 επειδή είναι ΨΥΚΑΡΑ !! Δεν υποννοώ κάτι , προς θεού , απλά είσαι σίγουρος ότι βρήκες ευκαιρία ??

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #38774 από Γιάννης Ρούκουνας
Απαντήθηκε από Γιάννης Ρούκουνας στο θέμα Prince 20kW (Ιταλίας)
Ευχαριστώ γιά τις γρήγορες απαντήσεις, λοιπόν από 3470ε μού είπε 3200ε αγορά μόνο αλλά δεν βρήσκω για να συγκρίνω αλλό τιμές, πήγα καί την είδα δεν εχει ντιζάιν όπως άλλες, το σπίτι μου είναι μεζωνέτα 3 όροφοι από 50τμ ο κάθε ενας πιστεύω να με καλύψει εάν αξίζει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #38777 από Γιάννης Ρούκουνας
Απαντήθηκε από Γιάννης Ρούκουνας στο θέμα Prince 20kW (Ιταλίας)
Servise από οτι μου είπε είναι ο ίδιος καί είναι κοντογείτονας οτι χρειάζεται οα με πέρνεις τηλ. ετσι μού είπε

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #38780 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Prince 20kW (Ιταλίας)

Γιάννης Ρούκουνας έγραψε: Ευχαριστώ γιά τις γρήγορες απαντήσεις, λοιπόν από 3470ε μού είπε 3200ε αγορά μόνο αλλά δεν βρήσκω για να συγκρίνω αλλό τιμές, πήγα καί την είδα δεν εχει ντιζάιν όπως άλλες, το σπίτι μου είναι μεζωνέτα 3 όροφοι από 50τμ ο κάθε ενας πιστεύω να με καλύψει εάν αξίζει.


Γιάννη με 3200 στα 20KW παίρνεις πάρα πολύ καλούς λέβητες , γιατί να αρκεστείς στη σόμπα ? Δεν υπάρχει χώρος για λεβητοστάσιο ? Επίσης νομίζω και για 20άρα σόμπα είναι πολλά τα χρήματα .Εκτός απροόπτου σε καλύπτουν τα Kw γιατί όπως κατάλαβα ο κάτω και ο μεσαίος όροφος ειναι πάνω - κάτω μονωμένοι ... Ψαξε μερικές λύσεις ακόμη , δε χάνεις κάτι.Το φόρουμ είναι γεμάτο διαφορετικές και ενδιαφέρουσες συζητήσεις

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.093 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ