Σόμπες Edilkamin

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #10892 από d11r
Απαντήθηκε από d11r στο θέμα Σόμπες Edilkamin
καλημερα!σε ενα προηγουμενο ποστ διαβασα οτι ο φιλος nasikas γνωριζει για το μενου παραμετρων στην funny,αν σου ειναι ευκολο θελω την βοηθεια σου γιατι πηρα τηλ την αντιπροσωπεια και ειναι κλειστα,πρεπει να περιμενω μεχρι την δευτερα το πρωι!!!
Last edit: 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν by d11r.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #10949 από Nasikas
Απαντήθηκε από Nasikas στο θέμα Σόμπες Edilkamin

d11r έγραψε: καλημερα!σε ενα προηγουμενο ποστ διαβασα οτι ο φιλος nasikas γνωριζει για το μενου παραμετρων στην funny,αν σου ειναι ευκολο θελω την βοηθεια σου γιατι πηρα τηλ την αντιπροσωπεια και ειναι κλειστα,πρεπει να περιμενω μεχρι την δευτερα το πρωι!!!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. --στειλε τωρα.
(υπάρχει ενδεχόμενο Τριτη ή Τεταρτη να ανεβω Φλωρινα.Οπότε αν βρεθει εκατερωθεν χρόνος και διαθεση θα άξιζε να δουμε μερικα πράγματα.-- Πελλετ A/W απο ποιον αγορασες εκει; Δεν υπαρχει στην πολη σου απο οτι ξερω)


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11005 από Nasikas
Απαντήθηκε από Nasikas στο θέμα Σόμπες Edilkamin
ΟΚ. Τα έλαβες.
Ειναι προτιμοτερο να τα εχεις τυπωμενα όταν θα κανεις αλλαγες στο μενου.
Και ολα με ΠΡΟΣΟΧΗ και παρατηρηση και ΣΤΑΔΙΑΚΑ.

Γραψε τις εντυπωσεις εδω, προκειμενου να βοηθησουν (και να βοηθηθούν) και άλλοι.
(και επειδη δεχομαι δεκαδες μεηλ και μπορει να παραβλεφτει)


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11243 από d11r
Απαντήθηκε από d11r στο θέμα Σόμπες Edilkamin
καλημερα.φιλε nasikaς τα πηρα αυτα που εστειλες,τα εχω τυπωσει,εκανα καποιες αλλαγες και τωρα η σομπα δουλευει πολυ καλυτερα.ειμαι ακομα στο ψαξιμο βεβαια μεχρι να βρω ακριβως τις ρυθμισεις που πρεπει.το σιγουρο ειναι οτι πρεπει να δοκιμασω και καποιο αλλο πελλετ.κατι ακομα που θελω να ρωτησω καποιον φιλο που εχει την ιδια σομπα ειναι αν εχει κανει τρυπα στον τοιχο πισω απο την σομπα για να τραβαει φρεκο αερα η την δουλευει με τον αερα του δωματιου.Εδω πρεπει να πω ευχαριστω στον φιλο nasikaς για τον χρονο του και για την διαθεση που ειχε να με βοηθησει πιστευω οτι με αυτο που μου αστειλες θα την κανω να δουλευει τελεια!!
Last edit: 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν by d11r.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11251 από oddios
Απαντήθηκε από oddios στο θέμα Σόμπες Edilkamin
Από την αρχή έκανα τρύπα και ΄παίρνει αέρα απ΄έξω. Αλλάζεις και μια παράμετρο στο μενου

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11312 από tenere
Απαντήθηκε από tenere στο θέμα Σόμπες Edilkamin
Εδω και 3 χρονια εχω κανει την τρυπα για να παιρνει αερα απο εξω. Εχω την polaris plus με συστημα leonardo και ειμαι πολυ ευχαριστημενος. Παιζω και εγω με τις παραμετρους γιατι αναλογα με το πελλετ θελει σκαλισμα, με το καλυτερο που εχω δοκιμασει της technowood. Υπαρχει κανενας που εχει δοκιμασει πελλετ ιδιοκατασκευη απο πελλετιερα γιατι εγω δοκιμασα απο ελια και δεν μου αφησε καθολου καλες εντυπωσεις
Last edit: 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν by tenere.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.071 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ