Σόμπες Edilkamin

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #10808 από thegoul
Απαντήθηκε από thegoul στο θέμα Σόμπες Edilkamin

d11r έγραψε: μηπως γνωριζεις καποιο τηλεφωνο?βρηκα ενα απο μια εταιρια με την επωνημια ΒΙΕΤ αυτη ειναι?


Το τηλ είναι 2107488544 και απαντάνε καθημερινές μετά τις 10:00

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #10836 από oddios
Απαντήθηκε από oddios στο θέμα Σόμπες Edilkamin
Και εγω με τον Τασο μιλησα, ειναι πολυ εξυπηρετικος, καλυτερα να σε καθοδηγησει εκεινος τι τιμες θα βαλεις. Αν το ζητησεις σου στελνει το manual στα ελληνικα και οτι αλλο χρειαστεις.

Επισης, οι κατοχοι προσοχη στο πως ανοιγει το πορτακι της δεξαμενης γιατι στην βαση που κουμπωνει υπαρχει ενα μικρο κομματι μαντεμι που δεν ειναι κολλημενο και μπορει καταλαθος να βγει και να πεσει στη δεξαμενη με το πελλετ. Εγω το προλαβα στο τσακ πριν παθω μεγαλη ζημια, γδαρθηκε λιγο απο το κοχλια

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #10837 από XAALAARAA
Απαντήθηκε από XAALAARAA στο θέμα Σόμπες Edilkamin

d11r έγραψε: καλησπερα παιδια εχω μια funny της edil kamin και εχω προβλημα με το πελλετ.εδω στην πτολεμαιδα ωρισκω μονο μια μαρκα και καθε 3 ωρες πρεπει να καθαριζω τον θαλαμο καυσης γιατι γεμιζει(γινεται το πελλετ καρβουνο).προσπαθω να μπω στο μενου των παραμετρων για να δωσω λιγο παραπανω αερα στην καυση αλλα δεν μπορω.επειδη διαβασα οτι γνωριζετε για το συγκεκριμενο μενου παρακαλω θελω βοηθεια!!!!



μαλλον πελλετ alfa wood θα καις και εσυ ;)

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #10846 από d11r
Απαντήθηκε από d11r στο θέμα Σόμπες Edilkamin
τωρα καιω τα (μακη) αλλα και με τα alfawood το ιδιο προβλημα ειχα.θα παρω τηλ αυριο και μακαρι να βρουμε ακρη γιατι εχουν σπασει τα νευρα μου καθε 3-4 ωρες την καθαριζω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #10847 από XAALAARAA
Απαντήθηκε από XAALAARAA στο θέμα Σόμπες Edilkamin

d11r έγραψε: τωρα καιω τα (μακη) αλλα και με τα alfawood το ιδιο προβλημα ειχα.θα παρω τηλ αυριο και μακαρι να βρουμε ακρη γιατι εχουν σπασει τα νευρα μου καθε 3-4 ωρες την καθαριζω


εγω με alfa wood δεν εχω κανενα προβλημα εως τωρα εκαψα 6+ τονους ψαξε στο μηχανημα σου το προβλημα

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #10863 από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ
Απαντήθηκε από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ στο θέμα Σόμπες Edilkamin

XAALAARAA έγραψε:

d11r έγραψε: τωρα καιω τα (μακη) αλλα και με τα alfawood το ιδιο προβλημα ειχα.θα παρω τηλ αυριο και μακαρι να βρουμε ακρη γιατι εχουν σπασει τα νευρα μου καθε 3-4 ωρες την καθαριζω


εγω με alfa wood δεν εχω κανενα προβλημα εως τωρα εκαψα 6+ τονους ψαξε στο μηχανημα σου το προβλημα


Ναι αλλά πότε το πήρες??? το Νοέμβριο Δεκέμβριο??? Ή Αύγουστο Σεπτέμβριο??
Αλλο το πρωτο.. άλλο το δεύτερο....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.076 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ