Σόμπες pellet: ερωτήσεις πρίν από την αγορά!

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #3547 από pav
Παιδια γεια σας πολυ ωραιο και ευχρηστο το φορουμ σας ειδικα για εμενα που δεν εχω επαφη με το αντικειμενο.Θα ηθελα απο την εμπειρια σας να μαθω αν αξιζει το κοπο η παρακατω σομπα πελλετ;

www.ecosmartenergy.gr/index.php?dispatch...iew&product_id=29782

Το σπιτι μου ειναι 95τ.μ και δεν εχω θερμανση.

Μου εχει κανει εντυπωση η τιμη της.Γιατι σε αυτες τις δυνατοτητες τις βρισκω σε αλλες εταιρειες πανω απο 2.000€. Ευχαριστω σε οποιο απαντηση.
Last edit: 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #3552 από jnet
Καλωσήρθες στην παρέα μας. Καταρχή ρίξε μια ματιά στα παρακάτω
www.energ.gr/j15/index.php?option=com_ku...t&catid=21&Itemid=53

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #3586 από pav
πηρα μια ιδεα αλλα κανεις δεν απαντησε αν η συγκεκριμενη πελλετ αξιζει τα λεφτα της.Επισης ειδα κατι που δεν ηξερα.εγραφε ενας φιλος οτι διοχετευσε και σωληνα απο την πελλετ στα δωματια αυτο δεν το καταλαβα τι εννοει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #3641 από Δημήτριος

pav έγραψε: πηρα μια ιδεα αλλα κανεις δεν απαντησε αν η συγκεκριμενη πελλετ αξιζει τα λεφτα της.Επισης ειδα κατι που δεν ηξερα.εγραφε ενας φιλος οτι διοχετευσε και σωληνα απο την πελλετ στα δωματια αυτο δεν το καταλαβα τι εννοει.

Μπορείς να διαβάσεις τα θέματα του φόρουμ που αφορούν τις κινέζικες. Αν κάποιο από τα μέλη που έγραψαν για τις κινέζικες έχει το μοντέλο πιθανότατα θα σε ενημερώσει ακριβώς.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #3651 από N1k0s
Την έχει συμφορουμίτης , και είναι ευχαριστημένος ... Βέβαια έχουν ένα κακό οι αερόθερμες σόμπες ανεξαρτήτως καυσίμου , ζεσταίνουν το χώρο που βρίσκονται πολύ περισσότερο από τους απομακρυσμένους , μιλάμε για διαφορές από 2 εως 4 βαθμούς διαφορά ...
Οσο για την σωλήνα , έλα να το συζητήσουμε δίπλα

To pellet με έσωσε
τα τριπλά τζάμια θα με σώσουν ;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #3736 από sta1

N1k0s έγραψε: Την έχει συμφορουμίτης , και είναι ευχαριστημένος ... Βέβαια έχουν ένα κακό οι αερόθερμες σόμπες ανεξαρτήτως καυσίμου , ζεσταίνουν το χώρο που βρίσκονται πολύ περισσότερο από τους απομακρυσμένους , μιλάμε για διαφορές από 2 εως 4 βαθμούς διαφορά ...
Οσο για την σωλήνα , έλα να το συζητήσουμε δίπλα

Eγώ είμαι αυτός και δεν είμαι απλά ευχαριστημένος αλλά ενθουσιασμένος......
Εγώ την αγόρασα απο άλλο μαγαζί 971 ευρώ!!!!! που όμως δεν την έχει πλέον....
Θα σου πρότεινα πάντως (μιας και ο μισός χειμώνας πέρασε) να περιμένεις το καλοκαίρι που θα πέσουν οι τιμές.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
{Η ΑΓΟΡΑ ΤΟΥ ΠΕΛΛΕΤ} Απο 180 ΕΥΡΩ > ΣΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ 280 > ΣΕ ΑΛΛΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟ????????? :whistle:
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by sta1.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.066 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ