Αγορά ξυλόσομπας

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #32479 από gkak
Αγορά ξυλόσομπας δημιουργήθηκε από gkak
Χαιρετώ το φόρουμ !
οπως εχω γράψει και στον τίτλο είμαι έτοιμος γιά να προχωρήσω σε αγορά ξυλόσομπας !
εχω σχεδόν καταλήξει ανάμεσα σε 2 (εκτός και μου προτείνετε κατι άλλο σε αυτή την κατηγορία)
Supra Gotham 14Kw ή Supra Everest 13 Kw (πιστευω ότι για τις αναγκες μου είναι μια χαρά καθότι έχω κάπου στα 140+ m2
τις εχω βρει στην περιοχή μου και τις έχω δει από κοντά σε κατάστημα.
τιμές με μεγάλη πίεση 1250 η πρώτη 1300 η δευτερη μιλάμε πάντα για μετρητά
και εδω αρχίζει το <<μαρτυριό μου>> !!!!
με μιά πρόχειρη αναζήτηση eshop γαλλικό τις έχει 660 την πρώτη 800 και κατι την άλλη
συν 180 μεταφορικά μέχρι την πόρτα μου ......!!
να εξηγήσω ότι δεν φοβαμαι τις αγορές από ιντερνετ ...εχω ψωνισει πολλές φορές και πιό ακρβά πράγματα ...αλλά σόμπα .....κάπως μου φαίνετε τα 150 τοσα κιλά που ζυγίζουν !
υπάρχει κάποια εμπειρία πάνω σε τετοια μαγαζιά ...θα μου ήτα πολύτιμη και θα με ενθάρυνε να προχωρήσω
το μαγαζί είναι αυτο :http://www.1poelepascher.com/en/
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by gkak.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #32551 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Απ: Αγορά ξυλόσομπας

gkak έγραψε: Χαιρετώ το φόρουμ !
οπως εχω γράψει και στον τίτλο είμαι έτοιμος γιά να προχωρήσω σε αγορά ξυλόσομπας !
εχω σχεδόν καταλήξει ανάμεσα σε 2 (εκτός και μου προτείνετε κατι άλλο σε αυτή την κατηγορία)
Supra Gotham 14Kw ή Supra Everest 13 Kw (πιστευω ότι για τις αναγκες μου είναι μια χαρά καθότι έχω κάπου στα 140+ m2
τις εχω βρει στην περιοχή μου και τις έχω δει από κοντά σε κατάστημα.
τιμές με μεγάλη πίεση 1250 η πρώτη 1300 η δευτερη μιλάμε πάντα για μετρητά
και εδω αρχίζει το <<μαρτυριό μου>> !!!!
με μιά πρόχειρη αναζήτηση eshop γαλλικό τις έχει 660 την πρώτη 800 και κατι την άλλη
συν 180 μεταφορικά μέχρι την πόρτα μου ......!!
να εξηγήσω ότι δεν φοβαμαι τις αγορές από ιντερνετ ...εχω ψωνισει πολλές φορές και πιό ακρβά πράγματα ...αλλά σόμπα .....κάπως μου φαίνετε τα 150 τοσα κιλά που ζυγίζουν !
υπάρχει κάποια εμπειρία πάνω σε τετοια μαγαζιά ...θα μου ήτα πολύτιμη και θα με ενθάρυνε να προχωρήσω
το μαγαζί είναι αυτο :http://www.1poelepascher.com/en/


Εδώ κανείς;

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.060 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ