Ελληνική ή ιταλική "επώνυμη" σόμπα pellet;

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #31780 από vasgri
ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ FORUM..ΑΦΟΥ ΕΦΑΓΑ ΑΤΕΛΙΩΤΕΣ ΩΡΕΣ ΔΙΑΒΑΖΟΝΤΑΣ ΚΑΠΟΙΑ FORUM ΚΑΙ ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΑΤΕΛΙΩΤΕΣ ΣΥΖΥΤΗΣΕΙς ΓΙΑ ΤΗ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΤΕΡΗ ΘΕΡΜΑΝΣΗ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΜΙΑ ΣΟΜΠΑ ΠΕΛΛΕΤ ΣΕ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ. ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΑΤΑΚΑΙΡΟΥΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΛΕΒΗΤΕΣ ΕΠΕΙΔΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΔΕ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΓΙΑ ΛΕΒΗΤΑ ΣΚΕΦΤΗΚΑΜΕ ΓΙΑ ΠΡΟΣΩΡΙΝΗ ΛΥΣΗ ΣΟΜΠΑ ΠΟΥ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΕΞΟΧΙΚΟ (ΑΝ ΔΕ ΤΟ ΦΑΕΙ Η ΤΡΟΙΚΑ)ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΗ Η ΙΤΑΛΙΚΗ ΕΠΩΝΥΜΗ????
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #31781 από KERBEROS

vasgri έγραψε: ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ FORUM..ΑΦΟΥ ΕΦΑΓΑ ΑΤΕΛΙΩΤΕΣ ΩΡΕΣ ΔΙΑΒΑΖΟΝΤΑΣ ΚΑΠΟΙΑ FORUM ΚΑΙ ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΑΤΕΛΙΩΤΕΣ ΣΥΖΥΤΗΣΕΙς ΓΙΑ ΤΗ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΤΕΡΗ ΘΕΡΜΑΝΣΗ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΜΙΑ ΣΟΜΠΑ ΠΕΛΛΕΤ ΣΕ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ. ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΑΤΑΚΑΙΡΟΥΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΛΕΒΗΤΕΣ ΕΠΕΙΔΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΔΕ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΓΙΑ ΛΕΒΗΤΑ ΣΚΕΦΤΗΚΑΜΕ ΓΙΑ ΠΡΟΣΩΡΙΝΗ ΛΥΣΗ ΣΟΜΠΑ ΠΟΥ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΕΞΟΧΙΚΟ (ΑΝ ΔΕ ΤΟ ΦΑΕΙ Η ΤΡΟΙΚΑ)ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΗ Η ΙΤΑΛΙΚΗ ΕΠΩΝΥΜΗ????


Θα σε παρακαλούσα να γράφεις με μικρά...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #31783 από vasgri
Αυτο δε το γνωριζα..ΟΚ ακομη δε εχω εξικοιωση με τους κανονες του φορουμ και με το χειρισμο απαντησεων κτλ.. μπηκα σε sites ελληνικων εταιριων στη θεσσαλονικη.. και εχω κατα νου συγκεκριμενες μαρκες ελληνικων προιοντων αυτο που δε εχω καταλαβει ειναι αν αυτες ειναι ελληνικες η κινεζικες και συναρμολογουνται εδω..Σαφως θα προτιμουσα ελληνικη εταιρεια γιατι θεωρω σημαντικο το after sales service αλλα μηπως κλαιω τα λεφτα μου μετα??
μηπως θα μπορουσε καποιος να με κατατοπισει με ελληνικες εταιριες? εχω καταληξει σε μαρκα biospiti η angela αλλα δε μπορω να βρω καταστημα η εταιρεια που να παρεχει εγκατασταση και βοηθεια σε περιπτωση που χρειαστω στη θεσσαλονικη. ευχαριστω εκ των προτερων

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #31882 από mastoras
Οι κινέζικης προέλευσης και κατασκευής δεν σου κάθονται καλά ? :)

Που υποστηρίζονται από τα πάντα, άμεσα, και σε τέτοιο βαθμό που καμιά άλλη σόμπα δεν μπορεί να τύχει τέτοιας τεχνικής υποστήριξης, ανταλλακτικών, εγχειρίδια χρήσης στα Ελληνικά, Ελληνικό μενού, μαστόρων, κτλ κτλ

Τι λες ? :)
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": vasgri

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #32112 από vasgri
δε ειναι οτι δε μου καθονται καλα αλλα εχω επηρεαστει απο ολα αυτα που εχω διαβασει ..και συγκεκριμενα εδω στο φορουμ.. εξαλλου εχω μια προσφορα 1400 ευρω με περαστικα σομπα nordica 8w η edikarmin (μπορω να διαλεξω οποιο μοντελο θελω)και service οποτε χρειαστω απο γνωστο ...οποτε λεω μπορει να γλυτωσω καποια χρηματα αν παρω κινεζικη αλλα θα παρω μια σομπα που δε ξερω τι θα μου βγει γιατι δε ξερω που θα πεσω.... οταν πηγα σε καταστημα στη ηλιουπολη θεσσαλονικης μου πασαραν κινεζικη για 1400 ευρω και μου πε χωρις αποδειξη 1300.. και τα περαστικα δικα μου..και οταν σου λενε για μια γνωστη μαρκα που δε εχω ακουσει κανενα αρνητικο σχολιο μεχρι στιγμης τι να κανω??? και με τα ιδια χρηματα???το διλλημα μου ειναι μηπως να παρω ελληνικη περισσοτερο για το καλο της ελληνικης αγορας..αλλα δε ξερω τι να κανω και τι σομπες ειναι αυτες..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.062 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ