Αερόθερμη σόμπα pellet Berek Sweden

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #110306 από takhs
Απαντήθηκε από takhs στο θέμα Αερόθερμη σόμπα pellet Berek Sweden
Εγώ έχω από πέρυσι μια σόμπα πέλλετ BEREK και πέρα από το γεγονός ότι έχω μείνει απόλυτα ικανοποιημένος από την απόδοση της είχα και άμεση εξυπηρέτηση σε ένα πρόβλημα που αντιμετώπισα.Από λάθος δικό μου έσπασα το τζάμι της σόμπας και ο αντιπρόσωπος της περιοχής μου με παρέπεμψε στον κεντρικό αντιπρόσωπο στην Λαμία ο οποίος με εξυπηρέτησε και μου έλυσε το πρόβλημα άμεσα.
Last edit: 10 Χρόνια 6 Μήνες πριν by takhs.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #110310 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Αερόθερμη σόμπα pellet Berek Sweden
τακη ...γραφε με μικρα γραμματα ειναι πιο ευαναγνωστα :)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει
Last edit: 10 Χρόνια 6 Μήνες πριν by dimlyk.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #129683 από Δημήτρης Κατσούνης

jnet έγραψε:

kkavalas έγραψε: που κατασκευαζεται ο λεβητας.εχει πιστοποιησεις?side της εταιριαςδεν βρησκω παρα μονο εναν αντιπροσωπο.εσυ απο που πηρες το λεβητα?


Δίκαιο έχεις και εγώ έψαξα αλλά δεν βρήκα τίποτε.

Το site της Berek Sweden δηλώνει ενα τηλέφωνο Λαμίας και ούτε καν διεύθυνση.
Δεν υπάρχει σουηδικό site που να εχει την συγκεκριμένη μάρκα πράγμα που με κάνει να πιστεύω οτι απλά βαπτίστηκε Sweden. Υπάρχει Berek περιοχή στην Κροατία η οποία θα μπορούσε να είναι και η πατρίδα των προϊόντων αλλά πάλι δεν βρέθηκε τίποτε σχετικό με αυτό το όνομα.
Εντύπωση επίσης κάνει θερμική απόδοση από 96% έως 98%. όπως και οι τεχνολογίες super burn & jet flame.

Καποια στιγμή θα βγεί ακρη.



Έχω πάρει κι εγώ σόμπα πέλλετ berek και ο αποκλειστικός εισαγωγεας είναι όντως Λαμία και σε ερώτησή μου για την ανυπαρξία site berek σουηδία μου είπε δείχνοντάς μου πρωτότυπες πιστοποιήσεις του εργοστασίου που χωρίς να το πολυψάξω μου φανήκαν οκ και μου εξήγησε ότι berek είναι η ονομασία του προιόντος πως λέμε πχ bravo ενώ το εργοστάσιο ειναι fiat η το κλασσικό nescafe ενώ η παραγωγός εταιρεία είναι η nestle.
Να τονίσω κι εγώ ότι είμαι στον λίγο καιρό που έχω τη σόμπα πάρα πολύ ευχαριστημένος.
Last edit: 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν by Δημήτρης Κατσούνης.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #129690 από kkavalas
Απαντήθηκε από kkavalas στο θέμα Αερόθερμη σόμπα pellet Berek Sweden
αν μαθεις που συναρμολογειται πες και σε μας.μια σοβαρη εταιρια δεν εχει να κρυψει τιποτα.εκτος αν γινεται στiς εγκαταστασεις nestle

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #129759 από burnerman
Απαντήθηκε από burnerman στο θέμα Αερόθερμη σόμπα pellet Berek Sweden
Απορω γιατι οι εμποροι το κρυβουν....
Απο τη στιγμη που με λιγο ψαξιμο στο γουγλη ολα τα βρισκεις...
milkuz.com.mk/

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #129766 από Δημήτρης Κατσούνης

kkavalas έγραψε: αν μαθεις που συναρμολογειται πες και σε μας.μια σοβαρη εταιρια δεν εχει να κρυψει τιποτα.εκτος αν γινεται στiς εγκαταστασεις nestle


Xαχαχαχαχαχα
Και τώρα σοβαρά αυτή η ασάφεια όντως γεννάει σοβαρές υποψίες. Πάντως εγώ στον λίγο καιρό που την έχω δεν έχω κανένα πρόβλημα.
Θα προσπαθήσω να μάθω.
Και κάτι νέο είδα σήμερα σε ένα κανάλι διαφήμιση της σόμπας και λέβητα μάρκας milkuz, που έχει τελείως ίδιο πάνελ χειρισμού και ίδιο θάλαμο καύσης. Ακριβώς. Χωρίς φυσικά και εκεί να γίνεται μνεία για χώρα κατασκευής.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.067 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ