Ερώτηση για UPS... πόσα Watt είναι η σόμπα σας;

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #25481 από cuprakias
παρα πολυ καλο .....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #26856 από sta1
Επειδή βλέπω ότι ατόνησε το ενδιαφέρον για το συγκεκριμένο θέμα......
Ισως γι αυτό δεν προχώρησε το δικό μου πρωτότυπο...
Θα προσπαθήσω να το φτιάξω εγώ.
Η κατασκευή απλή , τα υλικά φτηνά και το αποτέλεσμα βέβαιο.
Το πρόβλημά μου?
1. Η σόμπα αναπαύεται ακόμα στη βεράντα και η γυναίκα μου διαμαρτύρεται να έρθει απο τώρα μέσα:blush:
2. Δεν έχω UPS καρδιά μου.

Παρόλα αυτά είπα σε ένα φίλο ηλεκτρονικό αύριο να μου δώσει κάποιους ρελέδες λυχνίας "που έχει με το τσουβάλι" και βάση ρελέ.
UPS Ψάχνω.
Οπότε λιγάκι υπομονή θα τραβήξω και video αν και δεν είμαι και ο καλύτερος στις παρουσιάσεις να είστε επιεικείς μαζί μου.... :P

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
{Η ΑΓΟΡΑ ΤΟΥ ΠΕΛΛΕΤ} Απο 180 ΕΥΡΩ > ΣΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ 280 > ΣΕ ΑΛΛΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟ????????? :whistle:
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by sta1.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26874 από Moschalis
Αν εχεις λίγο υπομονή, μάλλον την Τετάρτη θα είναι έτοιμο και το πρωτότυπο με την ιδέα σου.
Είναι σχεδόν έτοιμο, αλλά λόγω φόρτου εργασίας πήγε ελαφρώς πίσω.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": sta1

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #26877 από sta1

Moschalis έγραψε: Αν εχεις λίγο υπομονή, μάλλον την Τετάρτη θα είναι έτοιμο και το πρωτότυπο με την ιδέα σου.
Είναι σχεδόν έτοιμο, αλλά λόγω φόρτου εργασίας πήγε ελαφρώς πίσω.

Συγνώμη τότε θα περιμένω.
Νόμιζα ότι επειδή ατόνησε το ενδιαφέρον , παρατήσατε και εσείς την υλοποίηση του πρωτοτύπου.
Και πάλι συγνώμη. :)

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
{Η ΑΓΟΡΑ ΤΟΥ ΠΕΛΛΕΤ} Απο 180 ΕΥΡΩ > ΣΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ 280 > ΣΕ ΑΛΛΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟ????????? :whistle:
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by sta1.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26906 από cuprakias
περιμενουμε με αγωνια ...... απο οτι βλεπω η επιτυχια θα ειναι σιγουρη

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #29327 από sta1
Επειδή βλέπω ότι καθυστερεί πολύ το δεύτερο πρωτότυπο και επειδή ο καιρός περνάει και κάποιοι μπορεί να θέλουν να το φτιάξουν ξεκίνησα με τα απλά υλικά (όπως είπα) και 10 λεπτά χρόνο και έφτιαξα το δικό μου πρωτότυπο.
Χρειαζόμαστε ένα ups και τα παρακάτω υλικά.
Υλικά. 1 ρελές λάμπας , 1 βάση ρελέ , 1 καλώδιο με φις και 1 ζευγάρι καλώδιο (το δεύτερο ζευγάρι δεν χρειάζεται)

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
{Η ΑΓΟΡΑ ΤΟΥ ΠΕΛΛΕΤ} Απο 180 ΕΥΡΩ > ΣΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ 280 > ΣΕ ΑΛΛΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟ????????? :whistle:
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by dimlyk.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.069 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ